SirFisher97

Propadnutí na střední

DD, vyhodili mě v prvním ročníku na střední. Chci se zeptat, můžu přestoupit ještě nyní nebo musím čekat rok než budou zase přijímací kola na školách?

Nejlepší odpověď
anonym

Byl-li jsi ze školy vyhozen, tak nejspíš nemáš ukončený ročník. To by v tom případě znamenalo na nové škole složit nové přijímačky a v první řadě podat novou přihlášku.
Pokud nebudeš příliš náročný s výběrem, tak do prvního ročníku tě některá škola, která nemá naplněný stav žáků na následující školní rok, bude schopná přijmout. Chce to ale nic neodkládat a jednat rychle. Jsou prázdniny a nebude snadné někoho na školách během nich zastihnout.

Další odpovědi
anonym

Hlavně si zjisti jestli daný obor má volná místa a pak se spoj s ředitelem. Každá škola to má individuálně.

Lucijej

Tak jestli jsi propadnul, co takhle zkusit reparát?