promlceci lhuta

dobry den
pokud byl v r.1998 vydan platebni prikaz na uhradu faktury na opravu bytu v castce 8166,ktery nabyl pravomoc pohledavky 8.9 1998 a v casti nakladů řízení dne 9.9.1998, k jakemu dni je zde promlceci lhuta po 10 letech dekuji za odpoved

Odpovědi
standa

Pokud je vydáno rozhodnutí ve formě pravomocného rozsudku, usnesení, PLATEBNÍHO ROZKAZU, směnečného platebního rozkazu nebo pravomocného rozhodčího nálezu, TAK NENÍ CO PROMLČOVAT.

Povinný (nebo-li dlužník) musí zaplatit i po 100 letech…

Btw. na obdobné téma jsem zde již před časem odpovídal – voz zdroj níže

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/promlceci-lhuta-5