fira

Prohlídky u lékaře.

Řadu let chodím a mám svou kartu u mého obvodního lékaře.Na preventivní prohlídky musím chodit k jinému který mě vlastně vůbec nezná.Mého mám takřka u baráku a toho druhého 20km od baráku.Považujete za normální chodit k lékaři jednou za 2 roky který vás vůbec nezná?Mě to normální nepřipadá ale nevím jak bych to mohl změnit.

Nejlepší odpověď
iwetax

To je nějaký divný. A není to pracovní prohlídka? Ve velkých firmách mají smluvního lékaře, který dělá prohlídky pro firmu.