Potřebuju program (nejspíš nějakej bitmap editor) kde by se dal obkreslit obrázek. Něco jako když máte něčí fotku, přes to dáte fólii a na tu fólii kreslíte tužkou, obtahujete věc ne té fotografii, akorát že na počítači. A ten obkreslený obrázek (z té „fólie“) já bych chtěl potom někam uložit.
Je na to něco jednoduchýho? Nějakej menší prográmek (ne fotošop) a pokud jo tak mi napište i stručnej návod jak na to…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 5082 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Na obyčejný výběr a obkreslení obrázku ti bohatě postačí malování ve Windows 7. Pokud máš jiný OS, můžeš zkusit třeba Paint.NET – je to v podstatě jednoduchej photoshop zdarma :) Dále by tě mohl oslovit třeba Gimp, který je poměrně složitější. Ale myslím, že Paint.NET ti na jednoduché obkreslení bohatě postačí.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? DusanOrlik, bolak, briketka10
před 5082 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Káždý lepší fotoeditor umí výběr !!! S výběrem si potom můžeš
dělat co chceš. Případně můžeš invertovat a používat vše ostatní
mimo výběru.
Doplňuji:
Představuješ si to jako Hurvínek válku. Pro výběr je několik nástrojů a
je třeba se s nima naučit dělat. To se nedá popsat jako cesta na pivo.
Upravil/a: mosoj
|
0
před 5082 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
jakej výběr? zkus být torchu srozumitelnější…
a chtěl jsem doporučit nějakej !program! a ty do toho pleteš špejbla a
máničku…
v bmp editorech přece existujou nějaký vrstvy ne? na který se dá kreslit…
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |