Jenda K.

Budu si muset rozšířit profesní řidičský průkaz na sk. C?

U zaměstnavatele mám možnost přihlásit se na pozici řidiče VZV, v podmínkách je nutné absolvovat školení na profesní průkaz na skupinu C, sám mám pouze ŘP A+B. Znamená to tedy, že si ŘP budu muset rozšířit, nebo to spolu nijak nesouvisí? Hledal jsem, ale odpověď nenalezena

Odpovědi
elkon

Mám průkaz řidiče VZV a také mám řidičák A+B. Pokud céčko nepotřebujete, pro VZV není potřeba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jenda K.

A máte profesní průkaz na sk. C?

elkon

Nemám to jako hlavní zaměstnání, ale pouze k nárazovému ulehčení práce v mé profesi.