Prodává se Makoláda?

Maková čokoláda?

Odpovědi
Malvína

Měla jsem, značku ale nevím. Určitě by se dala dohledat na netu. Byla od výrobce, který měl v nabídce zajímavé chuťové variace. Já jsem měla bílou s mákem a citronovou trávou. Luxuuuus. A jako dodatek nesmím zapomenout na vynikající makovou zmrzlinu od 2AD. Byla úžasná. Jen takový maly tip na návštěvu 🙂

anonym

Malvína: Ty pracuješ v 2AD?

Malvína

Ne. Bohužel a zároveň bohudík. Asi bych za chvíli byla jako kulička. Mám to dost daleko, ani na otočku si tam nemohu zajet, ale pokaždé, co jedu do Mariánek, tak se zastavím. Mají výborný všechny!

anonym

Děkuji za tip.

jsemjá

Ano, prodává.

anonym

Kde? Je dobrá?