NeřeknuCZ

Prodal Václav Havel náš ostrov ?

Na internetu jsem našel fakt který zní takto

„Po pádu SSSR nám patřil ostrov v Severním moři, který Václav Havel prodal za 1/10 000 000 ceny úložiště ropy, které tam bylo později nalezeno"

Co je na tom pravda ? Jestli to pravda je, jak se ten ostrov jmenoval ?
Doplňuji:
Odkaz: https://www.fa­cebook.com/fak­tyczsk/photos/a­.197653347099026­.1073741828.19762321043­5373/299560466908313/?ty­pe=1

Nejlepší odpověď
gecco

Pááánaboha…
😁
Ty bys snad věřil i Rudému právu – (ne)blahé paměti…
___
Ale víš co? – přečti si něco o panu Otto Wichterlem, jehož vynálezy ´komunisté´ prodali za pakatel (ztráty pro republiku snad ani nejdou vyčíslit). A smutné je i to, že ani z toho pakatele onen výjimečný vynálezce nikdy nedostal ani ´ˇn´…

Další odpovědi
klumprt

Pokud vím, tak prezident nikdy neměl pravomoc prodávat státní majetek.
Doplňuji:
Na tom odkaze jsem prošel pár dalších „faktů“ a jsem přesvědčen, že jde z významné části o hovadiny, čili s nejvyšší pravděpodobností i v případě toho ostrova jde o hovadinu.
Nebo najdi serióznější zdroj.

ten který je

To je blbost.Žádný ostrov v Severním moři nebyl územím patřícím ČSSR nebo ČR.
P.S.Dej sem odkaz na ten článek.:-)

mosoj

Havel prodal lecos, ale Střelecký ostrov ne i když je kolem něj nafty a špíny dost.

zjentek

no tak jako kdo se příliš zabejvá pravdou a láskou, tak většinou nebejvá v ekonomice dost kovanej ..to ti potvrdí kdejakej psycholog

gecco

Ten který je → A není to ten, který za první republiky anektovali trampové z parníku Primátor Dittrich??
😉

ten který je

Jedině ten.DDD