Fakes147852

Prodaj někomu kapesní nůž, když mu je 15?

Odpovědi
elkon

To jsi turista, rybář, nebo myslivec, že potřebuješ kapesní nůž? V loveckých potřebách se jistě nikdo neptá kolik je ti let. Ale nůž z tebe chlapa neudělá. Mě je několikanásobně víc než tobě, ale nikdy jsem nůž nenosil. Možná tak na dovolenou.

anonym

Já jsem si někdy v 15 letech kapesní nůž taky koupil.

Myslim si, že nůž je velmi užitečnej nástroj, a to nejen pro myslivce. Jedná se o velice užitečnej nástroj v mnoha situacích.

zjentek

Elkon to jak odpovídáš jsou výsledky toho žes nikdy dříve při sobě nenosil nůž. To se prostě vyčte.

Dochy

elkon: jakožto kluk z vesnice a člověk kterej trochu bastlil, jsem cca od 15 měl kapesní nůž stále u sebe. Obvykle tedy v batohu. Jeden z nejužitečnějších nástrojů.

A poté co jsme blbli ve škole, vysklili přitom okno a musel jsem na šití, se policajti ptali zdali jsem měl nůž. Popravdě: nechápal jsem proč se ptají a samozřejmě popravdě odpověděl, že ano, v batohu 😉 Mno po několika doplňujících otázkách je ta idea s nožem přestala zajímat.