žolik

Procházíte nějakou jarní očistou,jaká se vám osvědčila.

Nejlepší odpověď
Berušinka

SEX!!! =D

A teď vážně – i když ten sex k tomu taky patří =P – jíst hodně zeleniny a ovoce, trošku ubrat maso a těžká jídla, přidat procházky, saunování, lehké cvičení doma, hlavní je pitný režim – opravdu ideální 3 litry VODY denně.

Další odpovědi
anonym

Uz od malickych cerstvych kopriv – v dubnu , si delam caje. Rostou mi za domem. 🙂 -iv-
Ja na rozdil od Berusinky zustanu radeji jen u tech kopriv. 🙂