zjentek

Proč zase roste cena benzínu? Jaký důvod je k tomu teď?

Říjen 2022.

Nejlepší odpověď
Drap

Cena ropy nestoupá, neni k tomu žádný logický důvod. Určitě za to může Putin a možná i Babiš.

Další odpovědi
aliendrone

Klid, prostě jsi stará pasta nerozumíš „moderní ekonomice“. Staré poučky si vypusť z hlavy, jsou přežitek. Dnes se SPRÁVNĚ obchoduje tak, že něco prodáš, abys to vzápětí mohl koupit nazpět 5× dražší. TOMU se říká správný havloidní dem(ent)okratický byznys, který zaslouží potlesk. Už to chápeš? :(

Ametyst

Jak říká Jarek Nohavica- Plebs se nesmí nudit. 🙂

Pepa25

Koncem září skončilo snížení spotřební daně na benzín.

Zdroj: https://www.de­nik.cz/ekonomi­ka/spotrebni-dan-na-benzin-vzroste-20220926.html

zjentek

Od konce úlevy na daní, kdy vzrostla o dvě kačky, vzrostla na všech „věhlasných“ čerp. stanicích téměř identicky o další dvě a půl kačky 🤷‍♂️

Nechápu to, jak je to možné. Přece by v tak těžké situaci (za probíhající války a smrtelné pandemie kovidu na spadnutí) neokrádal člověk člověka, tomu nevěřím.

(Jo a ona vlastně za tržního hospodářství v demokracii je cena určující a ono vlastně není „nasazení“ není krádeží, ať je jakékoli, to už jsem se na tomto serveru naučil tak případně odpusťte, asi jsem se právě připravil o odpovědi, no nic, podnikejte a množte se.)

cochee

Chápat to není třeba, tak to prostě je. Stejně tak to bude, na základě empirických zkušeností z evropských států, které následujícím jevem již prošly, že až pohřbíme kačku a zavedem €, tak opět všechno mastně zdrahne.