rrihamirek1

Proc Vit Rakusan misto navrhu na reseni zdrazovani, resi prijeti spolecne evropske proklete meny – Euro € 💶

Nejlepší odpověď
Ametyst

“Ze lva se stal pejsek na řetězu, slintá, čeká na odměnu od vítězů”. D. Landa
Euro je poslední hřebík do rakve. Proč nechce euro mnohem větší a ekonomicky úspěšné Polsko? Protože má rozum: euro je politické zotročení, ekonomicky vyhovuje pouze Německu. Evropská centrální banka nebude pracovat v zájmu ČR, to si snad nikdo nemyslí.

Další odpovědi
Lgee

Protože je to vygumovana loutka.

led

Po organizačno-ekonomickej stránke zníži náklady na cz menu, zjednoduší manipuláciu s euro, priame platby a bankové prevody pre podnikateľov a Barunkina Babička (Božena Němcová) už nebude, aj s boľavým chrbtom, „pro pírko přes plot skákat“, ale zohne sa a 5-centovku zo zeme dvihne.
A, krásny vizuál „nízke ceny“, aká to pastva na oči, odrazu v českých obchodoch nebudú tisícové ceny, ale ľudové počty budú stačiť aj pre dôchodcov, aby si spočítali, koľko chleba, rožkov a mlieka si môžu kúpiť, aby z dôchodku prežili a ostalo im na lieky…

PS. A my, čo v zahraničí vo vreciach sušíme papierovú českú menu, musíme utekať do bánk, podporiť štát a v kurze „1 kopa CZK = 2,45€“ rýchlo zmeniť svoj „Minimální důchod 3900Kč“, na neuveriteľných 158,65€, kým je čas.

Drap

Nejen Rakušan, ale i celá vláda, předvádí jak řeší některé nepodstatné věci, ale to co by řešit měli, to vynechávají. Zkrátka: Koho jsme si zvolili, tak toho máme.A hned po volbách muselo být všem soudným jasné, že nic dobrého to nepřinese.

aliendrone

Pche, to JEŠTĚ NIC NENÍ! Doslechl jsem se, že vláda a parlament řeší problematiku vodáků sjíždějících naše řeky, resp. zda-li neplácají pádly „pod vlivem“, případně na kolik promile alkoholu lze povolit legální plutí.

NO TWM MÁLEM MI PRASKLA CÉVKA! Tak zásobníky plynu máme PRÁZDNÉ, krizový plán na zimu ŽÁDNÝ, pro čtvrtinu podnikatelských subjektů by případné příděly byly LIKVIDAČNÍ záležitostí (o vymrzlých lidech v domácnosti nemluvě, ale na ty kálí Bílý Tesák – jako obvykle). No a oni řeší počet počet životů zachráněných nulovou lihovou tolerancí…

JJ, těch zachráněných lidských životů, když gumový raft v maximální rychlosti (dosažitelné nechmelenými vodáky, muehehehe) to napálí do břehu, úpo KAKASTROFA! Pád Boeingu do městské zástavby proti tomu HADR! A pokud by nedejbože došlo na čelní střet dvou takových člunů, tak závistí zbledne nejspíše i HIROŠIMA. Kdepak nějaký „blbý plyn“ či obecně cena energií nebo inflace, to je přeci úplná maličkost, která se týká marginální skupiny obyvatel. :(

K přijetí € NEDOJDE, zapomeň! Tzv. „národní měny“ jsou jedním z pilířů ekonomického drancování východu západem. Slovensko je vyjímka a tamní okolnosti přijetí (proč a JAK) jsem zde už rozepisoval jinde.

Tož sry, neverending žvanění na toto téma vzhledem k výše uvedenému mě nijak nedojímá, pochop, je okurková sezóna a NĚCO přeci MUSÍ plácat. A přijetí € (či jiné plky na téma „mlácení prázdné slámy“) to tradičně vyplňuje. :(

Dvorní šašek

Asi si myslí, že je to řešení toho problému.

da ny

Mají „své“ zájmy a záměry.
Vybrané peníze (DPH), za drahé zboží a energie se jim ve státní kase hodí. Mají na vyzbrojování…., na valorizace důchodů, mezd státních zaměstnanců (snad též). A národ chtějí asi srazit na kolena, uvrhnout do totální chudoby. Možná i snahám některých politiků vystoupit z EU.
Lidé, ať si počkají, možná se dočkají.

led

Pre prípadných kritikov môjho prepočtu, je to podľa oficiálneho ranného (bankového) kurzu zo dňa 25.7.2022.

Dvorní šašek

A proč by nemohl? Nemá nárok na názor?

rrihamirek1

To neni nazor, je to vyzva k prijeti eura.

rrihamirek1

Proc ma nejakej ministr vnitra vyzyvat k prijeti eura? No to je proste neuveritelny.

https://denik­n.cz/minuta/926251/

led

Vyzývať k prijatiu eura môže každý, aj keď nie je ministrom. Otázne je, či ho bude počuť.