HerbiG

Proč vážím ráno míň, než večer?

Chtěl bych se zeptat, proč, když jsem se včera večer vážil,tak jsem měl 74,8 a dneska ráno jsem se vzbudil,a mám 74,4 … (vážil jsem se v těch samých trenkách,co večer :D )

Nejlepší odpověď
hanulka11

Za noc tělo vyprodukuje pot, stráví potravu,kterou jsi předešlý den snědl.Takže nějaké to deko ubyde. Nejsi sám -to tak máme každý.

Další odpovědi
bigbít

navíc ráno měříš na výšku o něco málo víc, než večer…přes den se páteř gravitací zase „stlačuje“, kdežto v leže při spánku na sebe obratle tak netlačí a páteř se mírně nátáhne…tělo je ohromně zajímavé že?

mosoj

Musíš také počítat s přesností osobní váhy.
Běžně mají toleranci ± 100g takže klidně jednou můžeš vážit o 0.1 kg méně a vzápětí o 0,1 více. Muvím o digitální váze. Ty ručičkové jsou ± autobus!!Nevím to přesně z hlavy ( najdi si to ), ale tělo při spánku spotřebovává cca 15 Kcal / hod ( 60 kJ ).
POkud jde čůrat, také neco vypustíš.