tvaruzekcz

Jak je možné, že váš pes ví, kdy se vracíte z práce?

Jak je to možné, když je jasné, že ani ti nejchytřejší psi neumí „přečíst“ hodiny?

Nejlepší odpověď
elkon

Zde je odpověď. https://www.i60­.cz/clanek/de­tail/20652/vra­cime-se-domu-a-pes-to-vi

Další odpovědi
JežíšKristus

Zvířata vnímají čas poměrně přesně.

zjentek

Instinkt?

Pro upracovaneho, konzumniho člověka těžko pochopitelná věc. Pro pochopení nutno žít daným okamžikem. A k tomu je zase nutno absolutně vypnout. Většina lidí ani neví, co ten pojem znamená a tím ztrácí i instinkt.

Prostě já...

Pokud chodíš delší dobu z práce ve stejný čas tak ano.

Rokio

Psi jsou zkrátka schopni osvojovat si naučené chování. Pes si dokáže zapamatovat, kdy se páníček obvykle vrací domů a chvíli před příchodem čeká před dveřmi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.