Miroslavst

Proč vám vadí to horko?

Zajímalo by mě, proč vám vadí to horko. Jahoda ledy na hlavě, ostatní na „chcípnutí“ a další ponuré nálady.
Koukněte na ty šťastné lidi http://www.spor­tujeme.sk/gale­ria/sauna1.jpg a řekněte si sami: „vždyť to mám zadarmo a jinak bych musel(a) platit“.
Tato otázka mě napadla jen proto, že ze mě teče jak z vola a to tu sedím jen ve slipech :D

Nejlepší odpověď
Jahoda

😁 Já jsem uváděla, že větrák mi nejde, balkonové dveře otevřít nemohu, protože by mi pes utekl a vypadl, když otevřu okna, vletí sem kdejaký hmyz atp. Já horka miluji, ale jen přes den. V noci se nedá spát, protože je dusno a já dopadám s ledy na hlavě, okurkami na očích a zábaly na čele 😁 Piji ledové pití, ikdyž by se správně nemělo – včera jsem zde psala proč.

Za chvíli půjdu do sprchy, která bude zřejmě ledová 😁 Jak jinak. Těžko na sebe budu lít teplou vodu 😁
Doplňuji:
P.S.: Strašně bych všem chtěla dát palce, ale dodám až zítra. Bohužel jsem opět vyčerpala denní limit. ☹

Další odpovědi
Ewush

MILUJI VEDRA! Ale není moc příjemné, když člověk vyleze ze sprchy a za 5 min je opět zpocený a ulepený jako by v té sprše ani nebyl. Pořád lepší 30°C než –10°C. Kdybych mohla, odstěhuji se někam, kde je takhle vedro neustále. Samozřejmě s jinoou vlhkostí vzduchu.

pekynka

Miru nechce se Vám spát? Já kroutím noční a u nás na západě už se ochladilo a je cítit jak jsme byli vyhřátí, protože mě teď téměř zebou nohy.Jinak kolapsy z horka ustali a záchranka sned bude mít po dlouhé době klidnou noční.

vecernice

Jak už jsem psala,já mám léto moc ráda a toto horko taky snesu,ale radši bych ho snášela někde u moře a ne pořád v práci.Jedině co mě štve,že většina lidí tento názor nesdílí a jsou z toho tepla nervozní.A Mi­roslave dneska jsem zrovna mluvila o tom,kolik by jsme asi protopili peněz,kdyby jsme se v zimě chtěli dostat na tu teplotu,co je třeba dneska.

ReHu

Miluju vedra. Neznám nic lepšího, než na sebe hodit sukni, triko a pantofle a vyrazit. V zimě, to balení do vrstev oblečení, odklízení sněhu, zahřívání motoru, …

Vicki

Dělám manuálně ve 12tihod.směnách-a to je v tomhle počasí fakt děs.Ale vedro nemám ráda od dětství,jen tak ležet a škvařit se je pro mne smrtící představa.Ožívám na podzim a čím je chladněji,tím je mi lépe.Asi jsem Eskymačka:-).