Avatar uživatele
Mravenec

Proč už není vidět po rozkliknutí uživatele karta „o mně“, když dříve toto bylo hned k nahlédnutí?

A proč se tedy v nastavení tato karta dá stále vyplnit?

Edituji pro zvýraznění otázky, třeba si administrátor všimne.

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Kazatel, Pepa25, aliendrone, EKSOT123, Disraeli, Darcy před 532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

To mě též zajímá. Dobrý dotaz. Posledně jsem měnila profilovku a měla tam vypsané pole “O mně” a přitom to nikde vidět není. Možná na webovkách na PC? Já sem chodím jen z telefonu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Spousta dobrých věcí zmizelo (vadí mi především zmizení „můj stream“). Můj názor je, že jde o šetření systémovými prostředky. Logicky on se ten výkon MUSÍ někde ušetřit, aby na mě při každém rozkliku vybaflo hnusné somrování o přihlašování přes Google NAVZDORY tomu, že JSEM JIŽ PŘIHLÁŠEN (přes formulář). ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Nwm, popravdě jsem si toho ani nevšiml. Zkrátka další úpravy, některé asi nejsou moc odůvodněné. Zůstala tu třeba i možnost sledovat uživatele, ale není tu muj stream ani nic podobného a toho uživatele vlastně tím pádem ani nejde sledovat.,
Teď mi došlo, že spousta uživatelů tam mělo napsáno něco zajímavého, vtipného nebo nějaké hezké citáty… škoda, no.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

„A proč…?“
Asi ze stejného důvodu, proč je u otázek stále tlačítko „Sledovat“ i když už tu dávno není „stream“
(zkrátka někdo rozhodl a dizajner je línej)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Netuším, ale upřímně bych tuto možnost uvítal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nepotřebuji se zviditelňovat a předvádět, takže je mi to jedno.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

já přes telefón.
a chybí mi tady nějaké řazení v těchto odpovědích a diskuzi pod tím, v tom smyslu – aby např. jako ve fórach bylo viditelné vlakno, nebo ustupovali pod sebou komentáře, dle toho kdo na koho reagoval.. Ja to vidím často nesouvisle a zpřeházene, když chci vidět souvislosti kdo co komu napsal, tak jen tipuju podle času přidání..

Avatar uživatele
Malvína

Disraeli – To je fakt, Můj stream zmizel.

Avatar uživatele
Disraeli

Ale to už je taky chvíle…

Avatar uživatele
Darcy

třeba je to jako připomínka pro „multinicky“ – aby nezapomněli na co to-které „já“ využívají a specializují 😂

Avatar uživatele
Darcy

Mravenečku
menu „o mně“ mi přijde dost nesrozumitelné i v tom, jestli ne/bude viditelná má mailova adresa třeba 🥴 když odkliknu „Nezobrazovat informace a neumožnit kontaktování“ – jakové informace? Všechny na karte? nebo je to fotka a info „o mně“?
Je tady hodně nejasných funkcí, nebo taky funkcí bez funkcí (už někde v diskuzích uvedené „bloknutí“).

Avatar uživatele
Mravenec

Nezobrazovat informace a neumožnit kontaktování – nikdo nevidí, jaké jsi položila otázky, jak odpovídáš, etc.

S mailem a dalšími soukromými údaji to nemá nic společného. A nikdo ti nebude moci napsat zprávu. Jak píše Malvína.

Avatar uživatele
Malvína

Vaše konkrétní e-mailová adresa není viditelná nikdy. Když zatrhnete “nezobrazibat informace a neumožnit kontaktování”, nikdo vám nebude moct zaslat zprávu z tohoto webu. Když kontaktování umožníte, někdo vám zprávu zaslat může. Probíhá to ale jen přes web, e-mail nikdy vidět není. Leda byste ho někomu poskytla vy sama.
Fotka rozkliknout taktéž nejde, je vždy jen v tom rozlišení, jaké zde vidíte.
“Info o mně” se dalo vypsat v nastavení. Například zájmy, obecné informace o vás atd. Jak ale píše Mravenec, tato možnost k vyplnění stále je, ale někde na webu je chybka, protože ať to vyplní kdo chce, na profilu to nikomu vidět stejně nejde.

Avatar uživatele
Mravenec

Já používám z 45 % web a 55 % telefon. Nikde to propsáno není. Asi chyba, ale už to nějaký pátek bude…

Avatar uživatele
Malvína

Je to už hodně dlouho, co o tom vím. Rok a půl určitě. Nechápu, proč to pole k vyplnění tedy je. 🙈

Avatar uživatele
Mravenec

Dalo se tam dobře napsat, v čem se konkrétní uživatel orientuje a na co se zaměřuje – právní problematika, rodinná, zvěrstvo, jídlo,.. Zjentek hmyz… :D

Nový příspěvek