Avatar uživatele
Braník

Proč tu máte někdo více nicků?

to se stydíte za svoji identitu, to si dáváte palce navzájem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, bolak, anonym, anonym, odpomass, Bedy, Nazdar Bazar před 4065 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

od tebe to sedí jako pytel brambor ocko, promiň! Kdybych byl nostradamus, řekl bych, že v nejlepším případě sedíš axlovi pouze na klíně a potíte do jednoho monitoru. Ale nejsem.. a proto nic takového neříkám .).)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nostradamus by z Tebe měl radost. Kdybys měl s tím „kolečkem“ méně starostí, tak bys možná mohl zabrousit o rok zpátky a zjistit, že můj a Dr.Axlův (to je celý jeho nick) styl si jsou do určité míry podobné. Také nám ve věci řešení zdejšího překračování pravidel šlo pokaždé o stejnou věc. Klidně si o Dr.Axlovi a o mně mysli, co je Ti libo. Bylo by ovšem na místě použít „ta správná kolečka“, než tady budeš zase dělat stejně duchaplné závěry. Ty jsi prostě taková pusinka. Víc toho naplácáš, než promyslíš, viď?
Abys nemusel hledat zpět ve štvavých diskuzích, tak Ti tu ještě naservíruji rovnou, že jsem byla podezřívána z toho, že mám dvojí registraci(ta druhá měla být klubru), že si dobodováváme odpovědi s hladou, naposledy s pusinkou50 aj.
Víš, co je na tom zajímavého? Pokaždé to „podezření“ vypadlo z někoho, kdo ty informace měl z důvěryhodného zdroje, který si se mnou dopisoval v rámci soukromých e-mailů. No a navíc vždy to osočování přišlo od člověka, který měl s takovým balastem opravdu bohaté vlastní zkušenosti. Podle zásady: Nejlépe na druhém vidím to, co je mi důvěrně známé (co sám dělám).
Mimochodem, pytel brambor by se mi teď docela hodil. Opavské brambory bývaly vždy kvalitní. Nechceš nějaké přihrát?

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no.. dobrá tedy .) budiž.. ..ale stejně- jako nostradamus jsem to prostě cítil. A ten váš balast tady,na to já se..,žádný sračky na nikoho zpětně číst nemíním,kapišto? Uf teď jsem se cítil jako mafiozo .) Mám jediný dotaz k tomu, že jsem pusinka co toho víc naplácá- víc než ty???

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to uz snad ani nejde .. ! :) ta odpovida i na cviceni.., na prostatu .. brouk Pytlik hadr .. ta uz podle me zapomnela i mluvit, ta uz jenom pise .. cokoliv ., hlavne ze " neco " .. :)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ocko, tak ja se zeptam toho hlady, az se prihlasi, jestli vas dobodovaval tedy on sam, nebo vy sama sebe jeho profilem .. jestli on, tak je to ok ..
na to ma kazdy pravo .. jako vy jste dobodovala vse u Dr., u Boh. a ted jste zacala i u pusinky .. kdo se vrati k jejich profilum ( kdo je ma otevrene ), tak tam je to videt, ze dobodovavate jen je, nikoho jineho ..
to je ale ok, to vam nikdo nevycita, kazdy at si boduje toho koho chce .., ja jen nechapu to, proc vykrikujete to, co je " podle vas nespravne " , to, co vycitate druhym, ale delate to sama ? to je to, co ja nechapu .. ( ale s moji inteligenci , nebo nemoci, nebo jak jste mi to jednou napsala ) tu vasi zakernost nejak nemuzu pochopit, tak se omlouvam .. nejak moc si casto protirecite .., ale to je muj nazor na vas ..
jako jsem nekde cetla, ze se ma zit i jiny zivot, nez virtualni a sama odpovidate 24 hod. denne ? casto i ve tri v noci .. ?
to je mi ale jedno, ale vim, ze jste to same nekdy nekomu vycetla .. -iv-

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,tím protiřečením si sama sobě nastavuje zrcadlo,sobě si odpovídá na své chyby,má rozhovor sama se sebou,tj.od ní pozoruhodné,že jo? :))

Jenže zapomněla přejít z teorie do praxe,bylo by už na čase,včera bylo pozdě…
Káže vodu,ale pije víno…
Naleštěte ji už to zašpiněné zrcadlo…

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

naleštit zrcadlo nestačí. Kdo nepochopil, kdo opravdu je, neuvidí to v něm, bohužel. To je celé. Já mohu poznat z těchto diskusí, kdo je ocko, ale ne ona. A co se třeba mně týče, tak je mi ocka hodně,opravdu hodně líto po tom, co jsem si přečetl. Pomoci ji asi nemohu, mám zrcadlo hodně vyleštěné. Ale vy by jste mohli, kdyby jste trošičku ubrali. Protože kdyby o mne jistá komunita smýšlela tak, jak smýšlí odpovědi.cz o očku, už bych v té komunitě dávno nebyl. Prostě uberte. Když se člověk brání, vše se zhorší, je to kód, prapud. A ona se má čemu bránit, věřte. Kdokoli mi odepíše, odepíše, že ona si začala. Ok,já vím. Ale nezničí vás okolí, to mysl.. chorá mysl. Takže uberte, please .)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

No vidíte a mně je líto těch,po kterých ocko plive lži.Chce po druhých věci,které sama dělá. A takové budu vždy bránit. Jednám svým srdcem,tak jak to cítím a vždy budu.
Vy máte svůj názor,který respektuji,já mám zase svůj a za ním si stojím.
Mě tu nikdo nezničil,ani nezničí. Má mysl mě do záhuby nepřivede,takže mohu klidně spát.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjenteku , my uz jsme ale ubraly.. :)
mam to ale jako andele ..
napiste ji .., occe, at ubere ona .. :)
ona sice rada " presvedcuje " .., " vysvetluje " , ale i kdyz to napise do trech romanoych knih, me o jejim charakteru nepresvedci…
…me tady uz nazvala pavlacovou drbnou , zhrzenou milenkou a kdyz dosla " slova " , napsala, ze jsem nemocna … ( to mela ale pravdu, byla jsem doma s chripkou ) :) .. :)
vy zustante takovej jakej jste, a nenechte se nikym ovlivnit… ani ockou, ani mnou .., ani Luciferem .. ozivil jste odpovedi .. mam etu takoveho vam podobneho, ale momentalne je zase nekde na cestach .. :(
:) -iv-

před 4064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:)

před 4064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. :) Andele, tak az bude nejakej ten sraz, tak ji nejake koupime .. :)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:)),no to bude super dárek.....:)))

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:o ocko pise :
Často se tu boduje „spřízněnost duší“, jindy „naschvály“ a málokdy správná odpověď nebo otázka…
no, to pise asi podle sebe .. dobodovala sama sebe hladou ( to je jeji pritel ) .., pak dobodovala vzdy od zadu ( zakerne ) bohemicku, pusinku , Dr. a dalsi .. to stoji za to se podivat na ty, co maji otevreny profil . ona a Dr. boduji jen ty odpovedi jejich dusicek, ale pak to vycitaji ( me ) ., ze i ja to tak delam …
krici, ze body nechteji, ale dobodovavaji se sami profily svych rodinnych prislusniku .. ocko se dobodovala a nekdy i odpovida za hladu ( nebo pak hlada pise jako zena ) :)? .. podivejte se od zadu na profil ocko ( jestli si ho neuzavre ) a od koho je obodovana kazda jeji odpoved .. :) nekdy , vyjimecne obodovala i nekoho jineho ( aby se nereklo ) .. ale hlavne, ze ji o body nejde. To ja se netajim tim, ze me o ty body jde. Chci tricko a basta !
ti co nejvice krici : chytte zlodeje , ti kradou nejvice ..a tady mam krasny priklad … pak at se nikdo nedivi , ze ode me se bodu asi nedocka ..
kdyz neco takoveho napisu, tak mi pak odpovi ( kdyz odpovi ) , ze jsem nemocna , zhrzena milenka a pavlacova drbna .. :))
( ma ale pravdu , ale pssst ) :) vycetla to v Bolkovi a Lolkovi .

  • iv-

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Někdo ani nemusí mít double nick a stejně podvádí 🙂

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mluvíš o sobě, viď? Překračování pravidel Ti vůbec nečiní problémy. Jak často Ty ulítáváš ve svých jedovatostech, to už opravdu nejde ani pochopit.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

já mám jednoho, ale zajímá mě, jak se dozvíš, kdo tu má víc nicků??

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Doplnila bych ještě led, že u některých registrovaných to jde poznat z jejich identického projevu. Někteří se nějak prořekli a jinak platí právě to, co uvedla led. Kde bere zdroj svých informací Dr.Axl je mi záhadou, a ptát se ho na to nechci. Zřejmě má ale dost bystrý postřeh, a to, co jiní přejdou bez povšimnutí, si dokáže zapamatovat.
Jedno mu ale musím přiznat, že o mně ví dost informací a ještě jsem se nesetkala ani jednou s jejich zneužitím. Také proto je mi nejasné, proč je z toho obviňován jinými účastníky. Všechno ale nečtu a něco mi mohlo uniknout.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Vy si myslíte, že ak inteligentný podvodník chce naozaj podvádzať, nedokákáže meniť aj spôsob vyjadrovania? Neverím tomu, že by ste to dokázali rozoznať… Boli by ste prekvapená, ako málo stačí, aby mu ľudia uverili.
"Kde bere zdroj svých informací Dr.Axl ", netreba ho podceňovať, je skvelý analytik, dokáže si archeologicky z nájdených čriepkov zložiť džbán a naplniť informáciami odtiaľto, z iných písomných stretnutí, ba aj z informácií na internete. No človeka to musí baviť, musí byť tým postihnutý, aby také niečo dokázal. O cieľoch a použití tejto analýzy sa nevyjadrujem. K tomu nech sa vyjadrí podľa svojho uváženia sám.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a když najde kulové, znervózní? A když najde,co chcete,aby našel, hrajete si s ním? ..cíle používání této analýzy,to mne zaujalo. Toho si do budoucna všimnu, slibuju

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

rovny .. rovneho .. tak asi proto .. :)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a krivy ..kriveho ..tak asi proto .. :)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Niektorí to otvorene povedali, Na niektorých to povedal Dr.Axl, a mnohí mlčia naďalej.
Ak pozriete bodovanie, všimnite si, že tí, čo otvorene priznali dvojitý nick si svoje nicky navzájom nebodujú. Mnohí z nás nechávajú druhý nick pasívny – nehybný čakajúci na oficiálnu smrť od admina (niektorí už viac než rok)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led, " mluvite " o me ? :)
ja se na tu -iv- uz nedostanu .. :(
to je skoda, taky bych si ji po nocich dobodovavala -iv-II :)
me je to jedno, at ji smazou , ja to nechala na nich.
..:)

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aj o sebe, netajila som to nikdy a netajím to ani teraz. svedomie mám čisté. Pokiaľ viem, vy tak isto nič netajíte, skôr by som povedala poviete priamo.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Veľmi zaujímavá bola odpoveď istého váženého uživateľa, keď som sa ho pýtala na jeho názor skončiť ako led a začať nový virtuálny život.
Dnes to prirodzene poprie.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek