Mousinek

Proč tu chybí kolonka (kategorie)Gra­tulace?

co chvíli se tu gratuluje tak by se to tam házelo a nemuselo by se to všude hledat

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak já vám tedy poradím, slušnost je pogratulovat.

Další odpovědi
Mili @

I v diskusním klubu se dá leccos dozvědět!!!!!!

anonym

je slušnost popřát druhým k úspěchu na tom nevidím nic špatného a že je to formou diskuze no a?

Radak

Dobré slovo a smích je také potravou ducha, já jsem pro.

kropitko

No ono to moc hledání nedá, stačí zadat do toho modrého nesmyslu nahoře slovo gratulace apod,,,no a ono se to najde,,,další slova,,,zlatý, stříbrný, přeji, dosažení příčky atd,,,

atriplex

Protože prvotním cílem těchto stránek není někomu gratulovat, ale poradit. To, že si zde někteří udělali diskuzní klub, je bohužel věc druhá…

led

Gratulácie sú predsa aktuality… tak prečo nie tam… aspoň sa tam nebude nikto naháňať za bodmi 🙂