Avatar uživatele
Nina22

Proč tolik lidí v cz, aj na celém svete nemá rádo američany?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jardič, anonym před 3906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já si myslím, že minimálně tolik, ne-li více lidí nesnáší Rusáky.
Velmoci a mocnosti samozřejmě obhajují a chrání svoje investice různými prostředky a metodami.
Rusáci jsou nebezpečnější v tom, že jejich pojetí mladičké „demokracie“ je velmi specifické .

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Jeden z důvodů by mohl být, že maj poněkud zvláštní kulturu a tu se snažej protlačit všem. Když neměli rádi černý, vnucovali to všem, teď když je „maj“ rádi, zas vnucují nám, že máme bejt hodný na romy… (o cikánech nemluvím, cikáni o kterých jsem slyšel, jsou hrdí na to, že jsou cikáni a s romama nechtěj mít nic společnýho) a tak se s… všem a do všeho.
Tím netvrdím, že všechno americké je špatné, ale některé aspekty své starosti o celý svět trochu přehánějí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Protože Američané mají tendence se míchat do konfliktů jiných států,tak třeba proto.
Si vem třeba příklad;ty budeš ve sváru se sousedkou kvůli čemukoli,a přijede někdo z jiného města,který ani jednu z vás nezná,neví kde je zakopaný pes,tedy jádro problému,a začne se mezi vás míchat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jardič

Mám trochu podezření, jestli to není tím, že Američani jsou už od školy vedení k tomu, aby si budovali kolektivní/národní ego a hrdost na to, že jsou patří do USA. Jestli tuhle vlastnost ukazují ostatním, tak u „neameričanů“ to nejspíš vzbudí odpor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Hele,mne do toho netahej!Takový Jimi Hendrix nebo Alice Cooper jsou u mne frajeři a mám je rád!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Je to jakýmsi neoprávněným pocitem velikášství. Dělal to i bývalý SSSR, zůstalo to křečovitěži tomu zbytku ☹
Jsem velký, bohatý, tím pádem mocný, mohu to dávat najevo a to je důvod, proč je nemáme příliš rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

příklad: když se k tobě nastěhují sousedi, postaví novostavbu a ta nová sousedka si nechá udělat kliky, zábradlí a kohoutky u vodovodů ze zlata, budeš mít pořád stín podezření, jestli oni nekradou, byť třeba legálně. A i kdyby ona měla luxusní šminky, které jí umí namalovat přívětivou tvář, pořád už budeš mít ten stín pochybnosti, což je v tomto případě naprosto přirozené.A tak je to i s těmi USA ,) ..a bude to platit, dokud lidé budou hodnoty měřit penězi ..zanedlouho tady budeš pokládat tutéž otázku, ale poslední slovo bude- číňany, uvidíš ,)
Doplňuji:
dochy: co evropan vymlátil indiána, žádná kultura tam není, jen hrstka politických dinastií.
iceT: neví kde je zakopaný pes,tedy jádro problému,a začne se mezi vás míchat. ..to fakt?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

bych řekl, že ze stejných důvodů, které popisuje zjentek, hodně lidí v cz američany obdivovalo a mělo je za vzor. jestli ta neláska není trochu o tom, že dnes lidé vnímají i tu stinnou stránku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EmilyMcClain

WTF? proč nás nemate rady?? :O :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Osobně se těm lidem vůbec nedivím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luuu

Já jsem tam byla. Jsou ukřičený, sprostý, arogantní, nepříjemný, neochotný… Byla jsem tam měsíc, potkala jsem x lidí a třeba 2 z 10 byli normální. Nechci je házet do jednoho pytle, ale když přijdu na houseparty a krom alkoholu, jointů, bongů, zkouřenejch rodičů a pobíhajících malejch dětí tam ještě vidim prášky a tvrdý drogy… Tak pardon, to mě zaskočí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Díky za „tendenci se míchat do konfliktů jiných států.“ V minulém století dvakrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nina22

@Drap: proč ??

před 3906 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek