Kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi. Souhlasíte s tím?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Určitě ne.

Mám rád všěchna zvířata,ale lidi všechny rád nemám.

Další odpovědi
dudu

Spíše ne.

Zvířata rád mám, ale jen pokud jsou tam kam patří, t.j. do přírody, na dvůr atd. Žena mě v posteli nevadí, např. pes ano.

Illines

Určitě ne.

Cim vice pozoruji zvirata , tim vice je miluji ,coz o lidech se to neda rict . A primo nesnasim vetu , ze se clovek chove jako zvire , myslim si ze kdyby umeli zvirata mluvit tak by nam to pekne vysvetlily , jak se za nas stydi.

SINGO

Něco na tom může být.

…ale určitě to není pravidlo.

zl@tk@

Myslím že ano.

Je to pravda i když já osobně třeba hady nemusím.

pavluš

Určitě ne.

NEZNÁM A ANI JSEM NIKDY NESLYŠELA,ŽE BY BYL ČLOVĚK S AVERZÍ NA VŠECHNA ZVÍŘATA.JSOU JISTĚ TACÍ,KTEŘÍ BY SI ZVÍŘE NEPOŘÍDILI Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU,JINÍ MAJÍ TŘEBA STRACH,TO JEŠTĚ NEZNAMENÁ,ŽE JE NEMAJÍ RÁDI A TOTÉŽ PLATÍ O LIDECH.

jendahun

Určitě ne.

Jako dědapetr – miluji všechny zvířata,od klíštěte,až po psa který mě pokouše,ale mnoho lidí nemám rád.Člověk – to se bohu(nebo čemu)nevyvedlo.Až na výjimky.

anonym

Spíše ne.

Někdo má zvířata rád/a jen pro svůj užitek.

WeeBear

Spíše ne.

vivatis

Určitě ne.

DEBILNÍ OTÁZKA!

MILAN1961

Ano, určitě je to tak.

Angie99

Myslím že ano.

Já teda znám Kdo nemiluje přírodu, nemůže milovat člověka, ale na tom nesejde.

Natee

Něco na tom může být.

Nejspíš jak která zvířata a jak které lidi =P

anonym

Odpovědi byli původně srovnané (odstupňované), ale server je pomíchal 😉

Já jsem nad tímhle přemýšlel a můj názor vždycky byl, že ano. Ale když to vezmu z druhé strany… například Hitler zvířata podle všeho miloval, hlavně svou fenu ovčáka Blondi. Za války zvířata v říši měli větší práva než lidé – židé… Asi se lidi nedají škatulkovat a jednoduše odpovědět na tuhle otázku. Ale možná na tom něco přeci jen bude…

anonym

Proto si zvířata přejí, aby se Hitler a jeho praktiky vrátily.