Chci poslat email s přiloženým souborem. A když kliknu na odeslat tak jse mi zobrazí uložívání emailu a nasledně že ukazatel není k dispozici a email jse neodešla , mužete mi někdo poradit proč to nejde?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Rico, Bumbes před 5829 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

Může to být:
Na posílání velkých souborů doporučuju Skype – já už to úspěšně používám nekolik let.
| 0 Nominace Nahlásit |
moc velký soubor k odeslání. stačí zmenšit. Ale pro jistotu se
podívej do složky odeslané jestli tam opravdu není.
Jinak bude asi v rozepsané a tak to zkus znova a pokud to nepůjde, tak
zmenši přílohu v kB
| 0 Nominace Nahlásit |
Taky se mi to zobrazuje při odesílání souboru ptala jsem se známého proč se mi to stává a řekl mi,že se stává při odesílání velkých souborů.Ted když odesílám nějaké smlouvy,faktůry tak jedině přes leteckou poštu.
|
0
před 5829 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Mě se píše, že ukazatel není k dispozici vždy. Pokud se jedná o platný soubor pro odeslání (tj. do 13MB velikosti), tak se ale po nahrání soubor v pořádku odešle – takže zkusit počkat. Dle rychlosti připojení může nahrávání trvat i desítky minut (v nejhorším případě).
Soubor nad 13MB přes seznam nepošlete.
Ukazatel se nezobrazuje u některých PC (spíše prohlížečů). Pravidlo jsem v tom ještě nehledal.
|
0
před 5829 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |