Rocker

Proč nejde odeslat mail s přílohou?

Nejde odeslat mail s přílohou (3 fotky z mobilu).Píše mi to Zprávu se nepodařilo odeslat (byla překročena disková kvóta).

Nejlepší odpověď
Dochy

napiš z jakého mobilu u jakého poskytovatele. Podle všeho by se Ti ten mail zároveň zařadil do složky „odeslaná“ na servru poskytovatele a tam máš už nadupnutou schránku. Takže začni tím, že promažeš starou poštu – jak odchozí, tak příchozí.
Info bez záruky, když o tvém mailu a mobilu prakticky nic nevím…

Další odpovědi
mosoj

Může být překročena datová velikost emailu ( každý server to má jinak), díky datově objemným fotkám, pokud jsi je nezmenšoval. Zkus poslat nejvýše jednu nebo dvě fotky najednou.

ivzez

Setkávám se s tím, že fotografové chtějí fotky odesílat přímo z mobilu.
Fotky z mobilu ale bývají dost velké. Uložte si je na disk, zmenšete je
v některém grafickém editoru na rozumnou velikost (nemá smysl posílat
fotku větší než je rozlišení monitoru). Po zmenšení už by měly jít odeslat.
(Já fotky ještě „zabalím“ komprimačním programem a posílám jen jednu přílohu.)