Drap

Může, nikdo to ničím nezakazuje. Záleží pouze na zaměstnavateli. Nevím, odkud máš tu informaci, že to zaměstnanec dostat nemůže.

Další odpovědi
ivzez

Protože je ne každý zaměstnavatel nabízí.
(Rozhodnutí o tom, jestli a jaké benefity je na zaměstnavatelích.)

cochee

A proč probůh KAŽDÝ zaměstnanec? I v tom článku se píše o jedné jediné společnosti v celém UK. Taková firma musí sakra prosperovat, aby o něčem takovém šéfík byť jen zauvažoval.

Schluker

Existuji firmy, ve kterych je mozne brat si neomezene mnozstvi plcene dovolene. Podminkou je v podstate pouze splneni pracovnich ukolu. Proc to nemuze dostat kazdy? Ne kzdy si to zaslouzi a ne kazda prace to umoznuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Benefit je prostě navýšená odměna za odvedenou práci v jiné formě než v penězích.