Rybejsma

Proč stále dostávam ban na facebook?

Vždy když se registruji dostanu po půl hodině ban. Ne hned po registraci ale vždy okolo 30 min. Když podmínky porušuji ban dostanu stejně jako když je neporušuji. Instagram ale normálně funguje!!

Rikam na fb ne na internetu

Odpovědi
Pepa25

Protože porušujete podmínky. Té půl hodiny je zřejmě čas, za jaký dokážou zareagovat. Myslím, že dobře víte, čím ty podmínky porušujete …

Emefej

Už to začalo https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-stalo-4

ten který je

Třeba jste napsala kritiku na rabující násilnickou lůzu v USA,nebo kritizovala vypalování kostelů ve Francii,popřípadě uvedla že základem rodiny je muž a žena.Vše je dnes možné v tom podivném světě.

ivzez

Asi bude potřeba si ty podmínky znovu pročíst a to, co ani pak nebude srozumitelné,
si nechat někým vysvětlit. BAN se (obvykle) dává za porušování pravidel.