Weroniq

proč skoro všechny ženy nosí džíny zastrkané v kozačkách?

někdy si přijdu jako jediná, která má džíny přes.. za prvý nemám ráda ty slim džíny, není mi to příjemné a proto mám rovný střih a ten do kozaček nenacpu, ale jedny úzké kalhoty taky mám, ale není to vůbec příjemný je mít v těch kozačkách zastrkaný celý den.. vůbec přežít v těch kozačkách celý den když není možnost přezutí je něco :)

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

padlo tu spousta správných důvodů, ale jeden chybí – když se mi povede nasoukat kalhoty dovnitř kozaček (a ne, nedělám to vždycky :)) tak pak mám nohavice suché a čisté – v zimě hrozí plískanice, osolená břečka apod. a kozačky mě před tím ochrání…

jinak primárně jsou kozačky myšlené jako obuv k sukni, tak je nosím nejraději… ale některé „moderní“ kozačky už se bohužel k sukni ani nehodí :/

Další odpovědi
hanulka11

každý nosí co má rád , prostě to nesnášíš tak to nedělej ......není třeba se podřizovat diktátu módy

kozačky jsou většinou zdobeny na holeni … a ty to ukryješ pod nohavicí , navíc to co kouká pak z nohavice dole vypadá jako holiny…tak asi tak nějak …

lukas.zmizik

jinak by mozna nebylo poznat, ze ma kozacky… a treba taky byly drahe:)

WeeBear

Vídám hodně slečen, které mají džíny i přes kozačky, či vyšší boty. Není to pravidlem. 🙂

Je to jako se ptát, proč už většina mladších žen nosí huňaté, velké šátky, místo šál. Nemůžeš na to odpovědět nikdy úplně správně. 🙂

Třeba já osobně nosím zastrčené džíny také a to nejen z důvodu, že bych je přes kozačky neprovlékla, ale hlavně ze zvyku. Je to pro mě příjemnější, než je mít vystrčené venku. Stejně jako s rozpuštěnými vlasy se cítím lépe, než s drdolem. A stejně jako mám radši vyšší ponožky, než kotníkové. Ve všem je především zvyk. 🙂

briketka10

nosím teplý tříčtvrťáky a džínový podzimní, pod ně punčocháče proč cpát do kozaček ještě něco navíc ?? nemohla bych udělat krok..

taky mám problém sehnat kozačky přes lýtka, ale podruhé jsem sehnala na zip ze strany a rozvazování zepředu..

Ano-ja

Sama sis odpovedela.. Protože mají uzke džíny tak je maji v kozačkách a přes kozačky je nedajíí :) a mne osobne to nevadi, ja to mam ráda :)

Ella

taky bych to ráda věděla,kozačky nosím přes pod džíny, protože slimky nesnáším a teď jsem narazila v obchodech ještě na second skin a to snad ještě horší.. :/

a ne, verunko,, nevypadá to líp, mít zastrčený všechny možný džíny v kozačkách, protože někdo tam snad nastrkává i zvonáče, aspoň to tak vypadá… hlavně když to nosí tři čtvrtiny ženské populace v ČR… ale samozřejmě když se to umí nosit, tak proč ne. Ale víc sluší kozačky k sukni… tedy, jak které

jinak mě spíš než tohle štve, že v obchodech vůbec nenarážím na normální rovné džíny! to je přímo k zlosti! samé ouzké fujky… chci normální rovné džíny! :(

iceT

Mě řešení tohohle problému v posledních letech míjí,jelikož mám problém sehnat kozačky,které bych dopnula až nahoru a to nemám nijak silná lýtka.Jistěže si můžu pořídit vyšší boty,tak do půl lýtek,ale ty se mi nelíbí.Takže botaskám zdar i v zimě.
Jinak mám také raději rovný střih na kalhotách,mě úzké nohavice moc neluší.

verunka483

sorry ale vypadá to líp než mít kalhoty přes kozačky.

venkovan

Já nevím, ale večer když pustím jeden tv kanál, tak tam ty ženy mají kozačky a výš už nic. Ta móda je hrozná diktátorka. K čemu jsou luxusní kozačky, když nezbyde ani na spodní prádlo. A ještě jak jsou ty ženský prdlý. Kroutěj se jako kdyby jim byla hrozná zima, jen aby ty kozačky byly vidět.
A tak možná proto jiné, ty bohatší které mají na kalhoty a bundu si proto ty kalhoty zastrkávají do kozaček, aby lidi viděli, že jsou na tom lépe, než ty chudinky v TV.
Ale nevím – mne se víc líbí vlněný sukně lehce pod kolena a kozačky skoro k sukni.
A jinak do zimy pořádné kotníkové boty, s pořádnou podrážkou, aby to neklouzalo. I když, když se na chodníku rozplácne pohledná žena, občas se najde i muž, který jí pomůže oprášit zezadu jak kalhoty, tak kabát či bundu.

Petra09

Mam stejny nazor jako Ella a nelibi se mi jak to nosi zkoro takhle kazda.Jako stado krav.A kdyz tam nektere zastrci jakykoliv kalhoty treba i ty co nejsou tak uply tak to vypada jak jezedacky.