Miroslavst

Proč si z nás dělá Český statistický úřad pr.. (no zadní část těla)?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/207505-mzdy-v-cesku-se-za-deset-let-zvysily-o-deset-tisic-korun.html
Proč si z nás dělá … však víte co? Zvýšila se vám taky tak mzda?

Nejlepší odpověď
quentos

bohužel se jedná o průměr, takže takhle to vypadá, když si všichni poslanci zvednou každej rok plat o sto tisíc … to pak každej čumí, kolik „v průměru“ vydělává každý český občan
Doplňuji:
je to podobné takovému tomu známému „když si já vezmu všechno a tobě nedám nic, v průměru máme každý polovic…“

Další odpovědi
Jahoda

Já to ani nemohla dočíst celé, snad bych se pozvracela. Je to hrozné. Já k tomu nemám slov. Všichni moc dobře vědí… ☹

martina1

Mě už se osm let plat nezměnil:-( A manželovi stále klesá:-(

vecernice

Protože jim jsme úplně ,,ukradení"./ten význam by mohl být na více stran/.Dokud nezajdou mezi obyčejný lidi a ten plat nedostanou,tak se nic nezmění a možná ani potom ne.

panenka

Možná tak manažérům,poslancům ale nám obyčejným lidem se nezvedlo nic.

fira

Mám tu kliku že makám ve státním a nám se mzda zvedá každým rokem o pár procent.Já vím že to je lidem proti srsti ale kdo by s tím nesouhlasil myslím nás kterým přidávají.

Miroslavst

Martino, to je blbý, že maželovi stále klesá :D

martina1

No když se koukne na výplatní pásku a přijde nasr…z práce,tak se občas nedivím,že středy a soboty nedodržuje:-),ale jindy to dožene:-)