Avatar uživatele
Miroslavst

Proč si z nás dělá Český statistický úřad pr.. (no zadní část těla)?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/207505-mzdy-v-cesku-se-za-deset-let-zvysily-o-deset-tisic-korun.html
Proč si z nás dělá … však víte co? Zvýšila se vám taky tak mzda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

bohužel se jedná o průměr, takže takhle to vypadá, když si všichni poslanci zvednou každej rok plat o sto tisíc … to pak každej čumí, kolik „v průměru“ vydělává každý český občan
Doplňuji:
je to podobné takovému tomu známému „když si já vezmu všechno a tobě nedám nic, v průměru máme každý polovic…“

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já to ani nemohla dočíst celé, snad bych se pozvracela. Je to hrozné. Já k tomu nemám slov. Všichni moc dobře vědí… ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Mě už se osm let plat nezměnil:-( A manželovi stále klesá:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Protože jim jsme úplně ,,ukradení"./ten význam by mohl být na více stran/.Dokud nezajdou mezi obyčejný lidi a ten plat nedostanou,tak se nic nezmění a možná ani potom ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Možná tak manažérům,poslancům ale nám obyčejným lidem se nezvedlo nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Mám tu kliku že makám ve státním a nám se mzda zvedá každým rokem o pár procent.Já vím že to je lidem proti srsti ale kdo by s tím nesouhlasil myslím nás kterým přidávají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Martino, to je blbý, že maželovi stále klesá :D

před 5013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
martina1

No když se koukne na výplatní pásku a přijde nasr…z práce,tak se občas nedivím,že středy a soboty nedodržuje:-),ale jindy to dožene:-)

před 5013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek