Savier

Proč si teď o prázdninách děti nehrají na hřišti?

Mám před barákem hřiště a od začátku prázdnin si tady hrály asi jen 4 děti!! Je to hřiště fotbalové a volejbalové.

Nejlepší odpověď
marci1

Protože mobily, notebooky! Kór když jsou rodiče v práci. Slyšela jsem rozhovor dvou mladých dívek (cca 10letých): Ty vole, matka mě vyhnala ven a zabavila mi mobil! 😄

Další odpovědi
Filip84

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QQyP0ipl4f8

Skoč na 00:30.

Tak: proto. 😅

zjentek

Protože jsou v přírodě, neasi?!

No jasňéé, nažeňme všecky děcka povinně na umělý hřišťata, nejlépe oplocený, co? No BRAVO, pochválen buď společnosti!

cappuccino

Protoze jsou na koupalisti nebo na taborech.

elkon

Protože dřepí někde s mobilem.

petrph

No vždyť přece proto.
„..Hřiště fotbalové a volejbalové není " pro "hraní dětí“, to je hřiště pro hraní fotbalu a nebo volejbalu" – což jsou ale sportovní skupinové aktivity pro trochu odrostlejší mládež, ale ta už zase tváří svůj volný čas někde úplně jinde.
A pro opravdové děti jsou hřiště pro prcky, s jiným vybavením…Kolotoč, houpačky, pískoviště,…a lavičky pro maminky..:-)

da ny

U nás si hrají.
Ty, které nejsou na táborech, včetně příměstských. Nejsou s rodiči na dovolené/chatách, nebo odložené k příbuzným (prarodiče, tety ).
Ty, které musí být doma na zadnici (v místě bydliště).

aliendrone

Filip84>>> CHMEYDE!!! Proč jsi mne navnadil na „kozy jako vozy“ (etc. – na to já SLYŠÍM, s tím věkem už je to o dost slabší, ale co už), když k nim nepřišla pointa? 😮 😄

Nebo mi unikla nějaká souvislost mezi vozokozama a nehraním si na hřišti? 😉 🙂

Filip84

aliendrone: Ano, unikla. Je to holka, které těsně je/bude třináct, ale z dálky vypadá na sedmnáct. Vyoblíkaná chodí, jako by jí bylo dvacet. Zlobí, jako by jí bylo deset. Potrestáš jí tím, že jí vypneš placatý přístroje. 🤷🏽‍♀️😃

aliendrone

Filip84>>> He? To jako že je HODNÁ? U mne (a ostatně u většiny hajzlíků, které znám) se schopnost ZLOBIT vyvíjela úměrně věku. Jen těžko popsat tu úměru, ale v deseti jsem zlobil tak na 15, tipuji. Jestli to má naopak, tak by se měla chválit, nikoliv trestat, no ne? 😉

Každopádně přestože vím jak vypadá z dálky i jak se obléká a dokonce i to, kolik jí je (včetně toho, že na ni funguje trest zabavení mobilu), tak pořád nwm, PROČ si na tom blbým hřišti nehraje! 😮 😉

aliendrone

Filip84> Eh, jsem to nechtíc odeslal… 😕
Pokračuji. Tedy nevidím tu souvislost s kozovozy. To jako že kdyby byla „letiště“, tak by si hrála? 😮

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.