dust8

Proč si myslíte, že nás mimozemšťané zatím oficiálně nekontaktovali?

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože žádní nejsou. Aspoň ne takoví, kteří by byli schopni k nám doletět. Kdyby byli, dávno by to už udělali. Leda že by s námi měli nekalé úmysly. Už to mám! Covid 19 a všechny ty mory z minula jsou jejich dílem!

Další odpovědi
aliendrone

Už tu JSEM! A protože jsem tak přátelský a snášenlivý, nepřipustím podlou a ubohou konkurenci! Aliens rulezzz! ;) :D :D

Mr. Marek

Maskují se, jejich čas přijde.

successful

Jednoduché 🤣
https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1­.0-9/123967484_1­16266370284251_756471260­0576352589_n.jpg?_nc_cat­=109&ccb=2&_nc_sid=8bfeb­9&_nc_ohc=CEed­pbvnpzgAX_wNFnL&_nc_ht=s­content-prg1-1.xx&oh=04e66­25242ae06ed4893bba­3d350319d&oe=5FFC8D47

Taky jsem slyšel, že nás kontaktovali zrovna letos. Bohužel si vybrali blbou dobu.. taky museli do karantény. 😝

Drap

A proč si myslíš, že si já toto myslím?

Kelt

Asi proto, že daně za pobyt a jiné by je vyšli více než vlastní doprava. Takže by se nemohli vrátit a tady by zdegenerovali.

zjentek

Nic podobného si nemyslím, mě úplně normálně kontaktovali! A upřímně ti ani nepovím, proč před vámi mají tajnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

successful

Taky článek „Proč nás mimozemšťané nekontaktují?“, když tě to zajímá.
https://www.de­nik.cz/veda-a-technika/proc-nas-mimozemstani-nekontaktuji-muzeme-byt-exponaty-v-jejich-zoo-20190325.html

successful

Ale bývalý šéf izraelské bepečnosti tvrdí, že mimozemšťané už jsou tady a takové USA nebo Izrael o tom vědí. Jen čekali až prý my budeme (pokrokově, mentálně) připraveni navázat s nimi kontakt. Teď o tom byl článek. Ale nevěř. 😋 Šarlatání naprosto vždy říkají, že lidi nesjou na něco (z toho, co hlásají) prozatím připraveni, např. jejich metody, scifi názory, léčebné a jiné praktiky.
https://echo2­4.cz/a/SZ4BR/­exsef-izraelske-vesmirne-bezpecnosti-mimozemstane-jsou-tady-usa-a-izrael-to-taji?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=uL6yc7yPIfc-202012091813&­dop_source_zo­ne_name=hpfeed­.sznhp.box