zjentek

Proč si milovníci ekologie nevezmou kolobrndu, kolo a tak různě a podobně?

https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-praze-dosla-trpelivost-tricitkarum-zatrhla-magistralu-poslala-je-na-chodnik-40442844#dop_­ab_variant=1134031&do­p_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&source=hp&seq_n­o=2&utm_campa­ign=abtest228_per­sonal_layout_3_var­DD&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

To je nenapadlo? Nebo spíš nemohou být účastníky provozu?

(Mimochodem, jízdu po dopravní komunikaci s povolenou rychlostí 50km/h bych třicítkářům ZATRHL I V AUTECH! Děkuju.)

Odpovědi
Rokio

Na chodníku se nesmí jet na kole.

Kajanek

Sám na koloběžce i kole jezdím, a myslím si, že není problém, když jedou po normální komunikaci, i když není moc prostoru. Problém je, když nedodržují pravidla provozu a nerespektují ostatní v provozu.