dgfdgf

Proč si furt počítač ověřuje, jestli nejsem robot?

Dobře můj počítač má neobvyklej provoz, ale proč to neověřujou jednou za čas, ale skoro denně? Můžu to nějak oddálit? Zdržuje mě to.

Nejlepší odpověď
autacek

A jsi, nebo nejsi?

Další odpovědi
anonym

pokud tě obtěžuje opakovaná kontrola „recaptcha“ na webových stránkách je to zřejmě způsobené tím, že pamět svého prohlížeče (přesněji řečeno cookies) nepatřičně promazáváš nějakým hloupým programem který předstírá že tak tvůj počítač čistí a uklízí 🙂 je to samozřejmě velmi kontraproduktivní, protože pravidelným výmazem cookies ověřovací algoritmy zapomenou že už tě ověřovali a musíš se autorizovat znovu. Kdybys cookies nepromazával neptaly by se tě zdalaka tak často …

KristovaNoha

Tobě to neřekli? :O

Altair-AC

Protože děláš takové věci ,že si počítač myslí ,že robot jsi …

led

Podľa príspevkov si pravý opytovací ROBOT naprogramovaný na len kladenie otázok. Programátor zabudol, že komunikácia medzi robotmi spočíva aj z odpovedí.
Príklad:
ROBOT A sa opýta „Si robot?“
ROBOT B odpovedá „Nie som človek“
ROBOT A sa pýta „Nerozumiem. Si robot?
ROBOT B odpovedá už správne "Nie, som človek“

Ak neodpovieš správne, ROBOT A ťa bude považovať za ROBOTa B
SI ROBOT?

OptieX

Máš neobvyklej provoz.

led

dgfdgf, otázka
čím sa odlišuje správna odpoveď ROBOTa B od nesprávnej odpovede?

orestez

Musíme odpovídat jako robot. Věnovat těmto ověřeními čas a pak zapomenout, co jsme to vlastně chtěli. Proč se neptají robota? Vždyť dobře vědí jaký je kdo u PC. Oni potřebují důkaz, aby pak mohli říct; podívejte, vidíte tento správně vyplněný obrázek? To znamená, že to byl on, který ohrozil světový mír. My máme dávno jeho historii, známe jeho zájmy, chování v síti. Jen jsme potřebovali vyluštit pár tajenek.