Vojtishko

Proč se ženy šklebí nebo protáčejí oči, když se chlap jen zmíní o sexu?

Jak už dotaz napovídá, ptám se, proč se ženy takto šklebí kdykoliv se chlap začne bavit o sexu nebo věcech s ním spojených? Je to pro ně nechutné nebo co tím vlastně myslí? Všiml jsem si tohohle u většiny žen a holek, že stačí i nějaká erotická narážka, která není ani mířena přímo na ně konkrétně, ale stejně protočí oči.

Nejlepší odpověď
nyjono

Protože muži o sexu mluví velice rádi, myslí si, že to zvyšuje jejich pozici mezi ostatními.
Oproti tomu ženy, i když mají sex rády, nemají potřebu o tomto mluvit. Je to pro ně soukromá věc.
Proto ty protočené oči. znamená to něco jako – už zase. Už o tom zase mluví

Další odpovědi
Kepler

Ženy předstírají, že na prasečinky nemyslí a jsou přesvědčeny, že by samy o tom neměly mluvit, aby nevypadaly jako děvka. Prostě „ctnostná žena“ se oficiálně pohoršuje.

Arne1

Přece nemůže dát najevo že je to zajímavé a vzrušující

GM

Zajímavé je, ze na otázku „proč se ženy“ odpovídají muži. Ženy podobné řeči a narážky o sexu považují za sex. harašení a je jim to nepříjemné. A taky si myslí – když o tom tolik kecáš, tak ti to asi moc nejde.

zbyndo

Vzrušuje ich to.Nepriznaju to,cervenajú sa, chcú to zakryť,ale neviem prečo.Je to len hra.Ide o humornu konverzáciu,ale vyvoláva vzrušenie,Je to neškodné,ale kus príjemného šteklenie, prečo si to nedopriať? Možno je to štart k nejakému vyburcovaniu v súkromí dotyčnej cervenajucej sa, môže byť lepšia sexuologicka poradňa?