stana73

Proč se vždycky najde někdo,kdo si musí rejpnout?

Když se mi nelíbí otázka,tak na ni nemusím reagovat.Proč by se někdo nemohl zeptat v anketě,kolik lidí je on-line.Když ho podezíráte,že honí body,tak mu je nedávejte.Byli tu jiní,kteří si navzájem nahrávali otázkama a klikali si mezi sebou.Na jednu stranu vadí otázky jednoho a na druhou se můžete uklikat,když někdo napíše vtip!!!Přestaňte se napadat,psát sem může kdokoli a nikdo se nezalíbí všem,tak by to chtělo taky trochu TOLERANCE a ne dělat policajta.Byla tu jedna skupina,dá se říct komunita a ti si taky víceméně chatovali mezi sebou a klikali si body.Teď jsou tu nováčci,tak jim nechte prostor,ať se ptaj na co chtěj.Jsou tu tací,kdo už píšou jenom negativní reakce.
Doplňuji:
Já pravidla dodržuju,je mi jedno,jak mi kdo přesunuje otázky,neřeším to.Stačí.když mi někdo odpoví a ani neřeším,jestli se odpověď líbí mně.Taky mi nechodí urážlivé mejly,protože nikoho nenapadám.I teď píšu všeobecně a neukazuju prstem.Jak si to kdo vysvětlí,je jeho věc.Samozřejmě se najdou zase negativisti,kdo budou reagovat.Píšu svůj názor,nikoho nenapadám a toleruji názory jiních,ať se mi líbí,nebo ne.Pište si každý po svém.

Odpovědi
kropitko

Milá Stano 73,,nechci dělat policajta, jen jsem upozornila na to, na co upozorňuji stále, pořád si tu pár uživatelů dělá co chce, nedodržují pravidla, vysmívají se kodexu,,pak jsou překvapeni, že nejsou sami, kdo ty pravidla nechce a nebude dodržovat,,,urazí se a zruší si profily,,,,moje připomínka byla na místě,,,,tady si každý píše co chce,,,o kom chce,,,,,jestli se vás to tolik dotklo, tak já to pro tentokrát klidně smažu,,,,

!!!Pokud budete dodržovat pravidla tohoto serveru,,, nemusíte mít strach, že bych vás na něco upozorňovala!!!

Je to poprvé, ale vážně zvažuji zrušení svého profilu, nevidím důvod setrvávat v komunitě, která nedodržuje základní pravidla,,,Když jste se sem registrovali, tak jste souhlasili s pravidly. Jestli to dobře chápu, tak vy souhlasíte s pravidly, ale odmítáte je dodržovat,,,,!
Doplňuji:
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

tom004

Dobrý den. Rejpálci jsou vždy nepříjemní. Většinou si tím léčí nějaký svůj mindrák. S tím se dá dělat jen jediné – ignorovat je. Ale nadruhé straně si představte,že bychom byli všichni stejní,taková unifikovaná řada robotů. A nemuseli bychom se „trápit“ s otázkami. Takže to chce vydržet a neztrácet smysl pro humor.
Doplňuji:
Vidím,že jsem měl na mysli jiný druh rýpalů a chyběli mi informace. S uživatelem „kropítko“ naprosto souhlasím.

iceT

Není na světě člověk ten,aby se zavděčil lidem všem…
Bohužel zjištuju,že na těch našich rčeních něco je.

panenka

Co se to tu zase děje vy si s tím opravdu nedáte pokoj furt se tu budete napadat?ted jsem si přečetla tu otázku a nevidím na ní nic špatného jen chtěl uživatel vědět kolik je zde uživatelů stejně mu to bylo přesunuto do Aktualit takže se mu žádné body nepřičetly.Měl by nám tu admin udělat statistiku uživatelů kde by šlo vidět kdo tu zrovna je to by bylo dobré.Přestante se furt zde handrkovat přestává mě to tu už s váma bavit chováte se zde jak závistivci a malé děcka přestante už opravdu

panenka

Tato zpráva je od miroslavst: Pozoruji dění na odpovědích, přemýšlím zda se vrátit nebo ne. Vidím však, že se to tu opět dohaduje. V současné době se musím zastat Krpoítka, jelikož si myslím, že otázka stany73 byla nemístá. Naopak, reakce kropítka byla v otázce kolik lidí je on-line unáhlená. Kropítko se omluvila, přesto stana73 zareagovala. Stana73 má pravdu v tom, že pokud se někomu něco nelíbí a nedotýká se to přímo jeho samotného, měl by se zdržet reakce. Kropítko má sice ve zvyku reagovat na porušení kodexu (to už známe, že-? :)), ale myslím si, že rozhodnout by měl jen a pouze admin. Otázka na lidi on-line byla v aktualitách tak co. Kropítko se omluvila, tak taky v pohodě. Chtěl bych se vrátit, ale nevím. Zvažuju, zatím vidím další proti. Děkuji za přijetí tohoto názoru.
Já jsem profil zrušil ne proto, že bych se urazil, ale proto, že zde došlo ke zneužití osobních údajů.

kropitko

Miroslave,ale to je právě ono, začíná to malými prohřešky a končí to u zveřejňování osobních údajů,,,kdyby se pravidla dodržovala, tak se to s největší pravděpodobností nestalo,,,pravdu máte v tom,že je lepší se na to vykašlat,,,,ale na druhou stranu se mě to tak trochu týká, pokud se to tady strhne v chat,tak já tu být nebudu chtít,,to už můžu být na FB, nebo jiné sociální síti,,,mimochodem, tam je vidět, kdo je on-line,,nevidím důvod, proč by to mělo být vidět tady(přání panenky),,,stejně by to bylo k ničemu, protože jestli každý druhý to má jako já, že je přihlášen pořád a stránku má otevřenou celý den,,,tak by byl on-line kde kdo a přitom by tu nebyl,,,

panenka

moje přání to kropítko nebylo já jsem jen napsala že by to tu mohlo být když chce někdo zde vědět kdo s uživatelů tu je

kropitko

Panenko co to melete,,,myslíte, že někomu něco závidím?? Jen mě štve, že kvůli tomu, že se pravidla nedodržují odešlo dost uživatelů a pokud se to zvrhne ještě víc, tak se ani nevrátí.

To, že jsem napsala a stále si za tím stojím, že chat sem nepatří není nic tak hrozného. Stana i přesto, že teď tvrdí, že neměla nikoho konkrétního namysli, tak myslela mě,,,,

Do háje, každý si tu píšete kdejakou kravinu, nikdo to neřeší, nikomu to nevadí, jen něco napíši já, hned je kvůli tomu oheň na střeše,,,,,

Svou poznámkou u tamté otázky jsem nemyslela nic špatného, jen jsem chtěla upozornit uživatele, že si pravděpodobně spletl server, když chce chatovat a nudí se tu, jelikož si s nim nikdo nepíše,,,mám toho dost, radši si dám taky dovolenou,,,

stana73

Kropitko,opět reagujete nepřiměřeně a zbytečně útočíte.Na tu otázku reagovalo víc lidí a ozvala jste se jenom VY.A nakonec i dokonce víte,co si myslím.Když vy kohokoli upozorňujete,je to v pořádku?Na veřejném serveru si může psát kdokoliv a cokoliv.Nevím,proč by jste měla zrovna vy někoho usměrňovat,nebo o někom říkat,že píše kraviny.Když pak někdo zareaguje na vás,kopete kolem sebe.Tím jsem skončila s nesmyslnýma diskuzema

kropitko

Tak v tom případě se vám omlouvám, že jsem myslela, že myslíte mně, vy jste zatím myslela někoho jiného,,:-(,,,takže vy tu tedy můžete dirigovat ostatní, jak můžou nebo nemůžou reagovat na něčí otázku, komu můžou a nebo nemůžou dávat body,jestli si může někdo položit otázku a nebo nemůže,jestli mu na ní může někdo odpovědět aniž by to vypadalo,že si tím nahrávají body,??,,Tak bych vás tedy poprosila o trochu té vaší TOLERANCE a nechte ty rýpaly na pokoji, ať si rýpou a reagují na otázky, které se jim zrovna nezdají,,,

stana73

Poslední věta:Já nikoho nediriguju a ani nemám s nikým problém :DDDD

kropitko

Máte s těmi rýpaly, s těmi co si navzájem dávají body, s těmi co tu pokládají otázky o amnestii, rodičovství, vypořádání majetku, nepřijde vám to dost jako sranda a máte pocit, že pokud se tu pokládají otázky tohoto charakteru, tak odpovědi.cz ztrácí smysl,,,,

Takže Odpovědi.cz nebyly založeny pro žádnou srandu a aby se tu lidi dobře bavili, ale proto, aby tu lidi, kteří jsou v nesnázích, nevědí si rady našli odpověď a pomoc na svůj problém.

panenka

Kropítko vše to tu berete moc vážně když se lidi chcou zeptat at se zeptají ,když budem vědět odpověd odpovíme vždyt proto se to tu jmenuje odpovědi.cz já na tom nic špatného nevidím když se tu někdo na něco zeptá dvakrát po sobě na stejnou otázku upozorním ho a to i u nevhodné otázky ale jen upozorním ,protože je mě jasné že ti nováčci toho neví tady tolik co my.My už co tu jsme déle tento server známe víc .

panenka

Já jsem to kropítko nemyslela špatně myslela jsem to tak že když tu otázku vložil stejně mu byla přesunuta do Aktualit takže body se mu nezvedly opravdu bylo zbytečné se rozčilovat.
A vzhledem že je tu nováčkem tak to asi nevěděl .My když jsme tu začínaly taky jsme dost věcí nevěděly ale vše jsme se naučily.Mohla jste to třeba jen tomu uživately vysvětlit že se to tu nedělá a on by si určitě příště dál pozor .

kropitko

No vždyť jsem mu to vysvětlila, pak jsem se mu ještě omluvila, že vlastně když je to v anketách, tak o nic nejde,,byl tam ještě dovětek pro ostatní uživatele, že to tu není žádný chat,,,

Už na to kašlu, ať si tu každý píše, kde chce, co chce, odpovídá kraviny, je mi to jedno. Buď to budu dělat taky a nebo sem nebudu chodit. Je to tu fakt na palici,,,

kropitko

A nikomu nic nezávidím, nemám důvod,,,že bych tomu uživateli záviděla třeba čepici,,nebo co????:-)

panenka

Já neříkám že něco někomu závidíte já píši všeobecně protože je fakt že poslední dobou už tu té bůřené bylo opravdu dost.

anonym

Bohužel jsem vyčerpal limit, nemůžu odpovídat.
Jsem zde nový, ale vidím, že se to tu nějak dohaduje. Proč???
Netuším.
Všiml jsem si, že někteří odešli. Proč??? Netuším.
Jsem sice Děd vševěd, ale opravdu i toto je mi záhadou.
Také si myslím, že by každý mohl dát otázku a každý by mohl odpovědět.
Pokud bych měl mít strach, aby náhodou moje odpověď nebo otázka někoho neurazila, tak nevím co zde pohledávám.
Škoda, myslel jsem, že poradím a co nevím, přiučím se.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsichni-co-jsou-on-line-tak-at-kliknou-na-oznacit-otazku-jako-zajimavou

k této otázce jsem připsala, že je proti kodexu chtít, aby mi někdo dával body,,,označoval otázku jako zajímavou,,,

pak jsem doplnila a omluvila se, že je to vlastně v anketách, tak o bod nejde, ale přesto, že by se měla pravidla tohoto serveru dodržovat,,,,(pros­tě něco v tom smyslu)

To že se pravidla porušují dohnalo několik uživatelů k tomu, že odešli,,,

Podle mě, snad jsme dospělí lidé, kteří když souhlasí s něčím(pravidla, registrace), tak to snad nemusí vzápětí porušovat,,nejsme malé děti…Není to tu žádný chat,,takže nemusí nikdo vědět, zda je tu někdo on-line,,tzn,,není potřeba o tom diskutovat,,,zva­žuji odchod a nebo přestanu dodržovat také pravidla a uvidíme, zda se to bude ostatním líbit,,,,,

Kerberus

Rovněž se domnívám,že by se měla dodržovat pravidla.Na přední straně přibývají chatovací otázky,jak uvedla Led,stránka ztrácí přehlednost. Přece nejde o body,ale odpovědět správně. Když nevím,neodpovídám.
Nejsou-li si noví uživatelé vědomi toho,že otázku vložili špatně,měl by je někdo upozornit,aby se příště chyby vyvarovali.
Nebo-málokdo využije modrou lištu,kolik otázek se opakuje.