Avatar uživatele
Butters_xD

Proč se voliči ANO stydí za svou volbu, ale i tak v tom hodlají pokračovat?

Zajímavá 0 před 1207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Já neznám nikoho, kdo volí ANO, že se za svou volbu stydí. Právě naopak. Je to jejich volba, já mám tu svou. Spíš mě občas v diskuzích vytáčí někteří voliči to strany, kteří si stojí tak urputně za svým, že názor jiný je nepřípustný. Já nikomu neříkám, koho chodím volit, nikomu to necpu a čekám to i od ostatních.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pan Werich v určitých situacích zmiňoval tuto repliku: „pokud se s blbcem dohaduješ déle než půl minuty, pak už se hádají blbci dva“!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… z čeho tak usuzuješ ??? že ti hned neodpověděli na tvoji otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-priznivci-hnuti-ano?_fid=ufwo ??? von tady každej neleží vod rána do večera …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Kde jsi vzal, že se stydí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Martinek :)

protože vědí že udělali špatnou volbu

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Jo? Tak proč píše, že v tom chtějí pokračovat? Je to jen pomatené a omezené individuum, které samo nesouhlasí s názory a volbami ostatních.
A nemusíš si zakládat další účet, aby podpořil sám sebe, jak hádám. ;)

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Butters_xD

Proč si myslíte, že jsem blbec? Z čeho to usuzujete? Jen proto, že mám jiný názor?

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

To bych si nedovolil. Stačí, že platí rčení o potrefené hluse.

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Nemáte názor, ale omezené mínění, zakládající si na bůhví čem a napadající názory a volbu ostaních.. viz odpověď Malvíny – perfektní.

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A kde je ten názor?

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

V nějakém pokrouceném mínění, že se voliči bojí za svou volbu. :DD Někdo si zase ssedí na vedení a své výlevy musí dávat na odiv tady na odpovědích.

před 1207 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek