Butters_xD

Proč se voliči ANO stydí za svou volbu, ale i tak v tom hodlají pokračovat?

Nejlepší odpověď
Malvína

Já neznám nikoho, kdo volí ANO, že se za svou volbu stydí. Právě naopak. Je to jejich volba, já mám tu svou. Spíš mě občas v diskuzích vytáčí někteří voliči to strany, kteří si stojí tak urputně za svým, že názor jiný je nepřípustný. Já nikomu neříkám, koho chodím volit, nikomu to necpu a čekám to i od ostatních.

Další odpovědi
dudu

Pan Werich v určitých situacích zmiňoval tuto repliku: „pokud se s blbcem dohaduješ déle než půl minuty, pak už se hádají blbci dva“!

Mc Merkurion

… z čeho tak usuzuješ ??? že ti hned neodpověděli na tvoji otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-priznivci-hnuti-ano?_fid=ufwo ??? von tady každej neleží vod rána do večera …

Emefej

Kde jsi vzal, že se stydí?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Martinek :)

protože vědí že udělali špatnou volbu

NoFear

Jo? Tak proč píše, že v tom chtějí pokračovat? Je to jen pomatené a omezené individuum, které samo nesouhlasí s názory a volbami ostatních.
A nemusíš si zakládat další účet, aby podpořil sám sebe, jak hádám. ;)

Butters_xD

Proč si myslíte, že jsem blbec? Z čeho to usuzujete? Jen proto, že mám jiný názor?

dudu

To bych si nedovolil. Stačí, že platí rčení o potrefené hluse.

NoFear

Nemáte názor, ale omezené mínění, zakládající si na bůhví čem a napadající názory a volbu ostaních.. viz odpověď Malvíny – perfektní.

mosoj

A kde je ten názor?

NoFear

V nějakém pokrouceném mínění, že se voliči bojí za svou volbu. :DD Někdo si zase ssedí na vedení a své výlevy musí dávat na odiv tady na odpovědích.