JájsemRaibek

Proč se v žádosti o zprostředkování zaměstnání uvádí údaj o současném výkonu trestu žadatele?

Nevykonávám trest odnětí svobody, nevykonávám ochranné opatření zabezpečovací detenci, nejsem ve vazbě.
Zjednodušeně řečeno – nejsem zavřenej.
Copak ten, kdo je zavřenej, může žádat na úřadu práce o zprostředkování zaměstnání?

Ještě jsem neviděl mukla v pruhovaném mundůru jak čeká na pracáku na sjednanou schůzku :DDDD

Uvádíte podmínku, ale výkon trestu se myslí nepodmíněný. Ale budiž, podmínka. To jako v podmínce nemám nárok na zaměstnání? To je blbost.
Jediné, co mě teď napadlo, je, že pokud jsem v uvedených případech (prostě zavřenej), tak za mě platí zdravotní stát, tak aby ho pracák náhodou neplatil taky. Ale to by zase šlo porovnat podle rodnýho čísla, ne?

Nejlepší odpověď
da ny

Kolonka možná má své opodstatnění, zapomněl jste na výkon trestu alternativního, trest domácího vězení a podmínku ;)
http://www.e-advokacie.cz/cs/clan­ky/trest-domaciho-vezeni-v-novem-trestnim-zakoniku

Další odpovědi
gecco

Může být v podmínce…
😉

zzzzz

Na výkon vazby je dost divná otázka, od tama určitě nikoho na vycházku na pracák nepustí. Vzhledem k tomu, že se o zprostředkování zaměstnání žádá osobně, tak je blbost, se na to ptát.

JájsemRaibek

vazební podmínka? :D

gecco

…„nevykonávám ochranné opatření“…
😉