Avatar uživatele
JájsemRaibek

Proč se v žádosti o zprostředkování zaměstnání uvádí údaj o současném výkonu trestu žadatele?

Nevykonávám trest odnětí svobody, nevykonávám ochranné opatření zabezpečovací detenci, nejsem ve vazbě.
Zjednodušeně řečeno – nejsem zavřenej.
Copak ten, kdo je zavřenej, může žádat na úřadu práce o zprostředkování zaměstnání?

Ještě jsem neviděl mukla v pruhovaném mundůru jak čeká na pracáku na sjednanou schůzku :DDDD

Uvádíte podmínku, ale výkon trestu se myslí nepodmíněný. Ale budiž, podmínka. To jako v podmínce nemám nárok na zaměstnání? To je blbost.
Jediné, co mě teď napadlo, je, že pokud jsem v uvedených případech (prostě zavřenej), tak za mě platí zdravotní stát, tak aby ho pracák náhodou neplatil taky. Ale to by zase šlo porovnat podle rodnýho čísla, ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? quentos, johana 56, briketka10, zzzzz, gecco před 2979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Kolonka možná má své opodstatnění, zapomněl jste na výkon trestu alternativního, trest domácího vězení a podmínku ;)
http://www.e-advokacie.cz/cs/clan­ky/trest-domaciho-vezeni-v-novem-trestnim-zakoniku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Může být v podmínce…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Na výkon vazby je dost divná otázka, od tama určitě nikoho na vycházku na pracák nepustí. Vzhledem k tomu, že se o zprostředkování zaměstnání žádá osobně, tak je blbost, se na to ptát.

před 2978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

vazební podmínka? :D

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

…„nevykonávám ochranné opatření“…
😉

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek