hapiky

Proč se USA bojí odvrácené strany Měsíce jako čert kříže? Jaké hrozby se bojí?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Protože jsou tam pyramidy, megastavby a žije tam extrémně pokročilá mimozemská civilizace… :'DD

Ne, ale nevim o tom, že by se jí báli.

Další odpovědi
annas

Více se dovíte v odkazu ,ale spíš si myslím, že jde o spekulace. Nevím.

https://www.ex­press.co.uk/new­s/weird/773196/Mo­on-Cannot-go-aliens-NASA

Objevují se rlůzné spekulace, , že Měsíc je obsazen vyspělými tvory, kteří zakázali lidem vrátit se zpět

„Už jste se někdy ptali, proč se lidstvo v posledních letech nevrátilo na Měsíc? “

Teorie se spojuje s ostatními, které tvrdí, že na temné straně Měsíce jsou cizí základny.

Podle mnoha vědců a ufologů skrývá americká kosmická agentura zlověstné tajemství a my nejsme obeznámeni se všemi, co se stalo – a stále se vyskytuje – na povrchu Měsíce.

Mnoho lidí tvrdí, že existuje dostatek důkazů naznačujících, že na Měsíci jsou cizí základny.

led

Otázka patrí do ríše dohadov a fantázie…

Aj Mesiac má 2 tváre,
tú, čo nás sprevádza dlhé tisícročia, ktorej na nos zostúpil americký astronaut Neil Armstrong, ktorú ospevoval Cyrano z Bergeracu, na ktorej Zeman prášil príbehy Barona Prášila
a tú pre nás neznámu, neustále odvrátenú pohľadom do diaľav Vesmíru, tú až nedávno zverejnenú, na ktorej vidno tajomnú „Vežu“… Čo keď Američan nebol Prvým človekom, čo stúpil na Mesiac, ale s Hviezdou víťazstva z Krajiny kosáka a kladiva boli tam skôr… To je predsa hrozné! Čo ešte NASA tají zo všetkých síl?

ivzez

USA se nebojí nikoho a ničeho. Žádná země se nemůže bát.
Bát se mohou pouze živí tvorové → lidé, zvířata.

Klaproth

Američani se bojí pravdy – jsou tam ruské základny. Když v programu Apolo oblétavali Měsíc, tak při letu nad odvrácenou stranou kosmonautům přerušovali radiové spojení, aby nemohli hlásit, co tam vidí. To je jasný důkaz!!!

Vojta24

představovat si na odvrácené měsíce utajovanou civilizaci nebo ruské základny si může opravdu jen hodně mentálně zaostalý jedinec který má hlavu dokonale vymytou čtením absurdních článků z pera notorických hledačů spiknutí i za ranním svozem odpadků (kam ty odpadky vezou? že by do chřtánu nějakého mimozemšťana se kterým byla podepsána tajná dohoda o výkrmu plastovým odpadem ? jeho plastové exkrementy nachází vědci po celém oceánu … TO JE DUKAZ) ale vazne pokud si přestaneme hrát na naivní děti co zbaští každou pohádku vstaneme tváří v tvář skutečnosti že měsíc je zbytečná nudná koule bez života a proto jsme neměli sebemenší důvod se tam vracet 🙂 mnohem zajímavější bylo vypouštět robotické sondy dál do sluneční soustavy k tělesům mnohem slibnějším a vědecky zajímavějším, stavět lepší dalekohledy fotíci pozadí vesmíru po velkém třesku, zkoumat robotickými sondami sluneční erupce přistávat sondami na asteroidech a zkoumat jejich složení to vše bylo mnohem zajímavější a slibnější než stavět na měsíci základnu pro Trumpa, který ví o astronomii asi tolik co o čemkoliv jiném – nic, a proto mu to připadá jako skvělý nápad. Další důvod je ten, že stavba v podstatě zbytečné základny na měsíci nám jako vedlejší efekt doplní řadu zkušeností před cestou lidské posádky na Mars – to je jediný slibný přinos , cesta lidské posádky na Mars je totiž o tolik řádů komplikovanější než cokoliv jsme doposud ve vesmíru podnikali, že malé cvičení na lokálním měsíčním písečku nám rozhodně jen prospěje.

Vojta24

Jediné co je na měsící zajímavého je jeho gravitace ovlivňující život na Zemi ale pro její zkoumání skutečně není nutné tam stavět základnu… proto taková pitomost zatím ještě nikoho nenapadla, dokud se prezidentem USA nestal ten největší pitoma v historii.