Avatar uživatele
gulag

Proc se uci anglictina misto prekrasne rustiny ? Chteli byste zpatky rustinu ?

7 let jsem se ucil rustinu, ale diky pravicovym vladam jsou moje znalosti tabu a anglictinu se ucit nehodlam, protoze je to hnusny idiomaticky jazyk, kde nejsou zadna pravidla, jen same vyjimky.

Chteli byste zpatky do skoly rustinu misto aj ? (Na nekterych skolach je rustina, ale ne jako primarni jazyk z cizich jazyku)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kesim

Angličtina má větší uplatnéní naž ruština. Ruštinu mám jako druhý jazyk na gymplu a nic proti ní nemám.
Nepřijdou ti už tvoje proruské otázky blbé?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Nikoliv, rovnou latinu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Zda jsou vaše znalosti „tabu“, určitě to není vinou jakékoliv vlády, ale jen vaše, což neustále prokazujete.
Vždy budu spíše preferovat jazyk Anglický, před jazykem okupantů.
Ovše to je jen můj osobní názor a neboť máme naštěstí demokracii, kdo chce, může se naučit jazyk který sám uzná za vhodné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Staline, už mě unavuješ. Pro příště: neodpovídejte trollovi !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vertigo

Je Vaší svobodnou volbou, který jazyk preferujete. Skutečně pravicové vlády nebudou už z pricipu zavrhovat JAKÉKOLI znalosti (které jdou zpeněžit).
Mimochodem – tohle došlo lidem i v Rusku (a nemyslím tím Lenina a jeho "učit se, učit se…).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Angličtina je jedním z nejrozšířenějších jazyků (po činštině a španělštině). Kromě toho je hlavním dorozumivacím jazykem EU.. Ruština se hůře učí kvůli složitosti azbuky. Právě kvůli tomu bych angličtinu za ruštinu neměnila. S angličtinou se domluvíte i s taliány. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Ty budeš nějaký provokatér…já se učil ještě nedávno ruštinu a proč? Protože jsem chtěl. A teď se učím trochu anglicky.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

protože se ve škole učí většinou to,co se nám hodí pro život,a ne to co je pěkný,mimocho­dem,kvůli těm určitým vládám jsem se učil já ruštinu,která je mi k h*vnu,namísto angličtiny,a nemůže za to tato vláda…
…jinak by už bylo na čase,aby si za ty provokace dostal ban…
Doplňuji:
ad talka:
to už se znáš domluvim rusky nebo rukama,ale esperanto? to frčelo tak před 30lety a stejně se nechytlo…

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

Už jsem na světě spoustu let a jen jednou jsem litoval, že umím špatně rusky, ale tisíckrát jserm litoval, že neumím lépe anglicky. Babyblönské zmatení jazyků řeší opravdu jen anglina a dělá pro to nejvíce ze všech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dočkej času, jako husa klasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

A proč se neučí radši jednoduché esperanto? (Oproti nepravidelné angličtině.) I herečka G, Chaplinová prohlásila, že hraje raději v cizojazyčných filmech než mluvit tou americkoanglič­tinou.
Karel Höger by věděl, jak řešit babylon jazyků, který dnes představuje Evropská unie! A není sám. Italský spisovatel a vědec Umberto Eco. Jaký tedy bude osud Evropy? Který jazyk se stane jazykem komunikace, nevíme a není vyloučeno, že to bude esperanto."
Čínský akademik Li Ši-hun: „Vešli jsme do nového tisíciletí s novými nadějemi a skvělou perspektivou. Ačkoliv se naše planeta stala velkou vesnicí, chybí nám společná řeč. Mnozí věří, že angličtina už tento problém vyřešila. Omyl. Národní řeči nejsou vhodné…“
Doplňuji:
Myslím na budoucnost – kdyby se zavedla výuka do škol, všichni by si snáze rozuměli.

Upravil/a: talka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monca_a

Ses zbláznil?? Nechceš rovnou Čínštinu??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek