Kajoch

Proč se tolik lidí bojí plachých vlků?

Nejlepší odpověď
Kepler

To opravdu nechápu, asi mají blbou pověst. Na Sibiři je to jiné, tam jsou často hladoví. Tam si lovci kožešin v tajze nosí i velice skladné WC v podobě dvou teleskopických tyček. Jednu zapíchnou do země a té se drží a tou druhou odhánějí vlky.

Další odpovědi
mosoj

Až potkáš několik vlků v lese sám s batohem na zádech, hned uvidíš kdo je plachý.

led

Pokiaľ neviete, či plachosť nepredstiera, radšej buďte plachý vy a hľadajte najrýchlejšiu bezpečnú únikovú cestu.

marci1

A ví ten plachý vlk, že jsem taktéž plachá? 🙂

Kajoch

To marci1:vlk je tak plachý,že to ani nezjišťuje:)))

Kajoch

V lese vlka těžko potkáš.Možná tě bude jen z povzdálí pozorovat:)

Kepler

To jen u nás, protože v lese se ovečky nepasou. V tajze je to jiné.

Kajoch

Vím,ono je tam vůbec všechno jiné:)