Altair-AC

Proč se říká, že králem zvířat je lev, i když je to medojed?

Jen se koukněte jak si umí medojed na lvy jakožto krále zvířat dupnout.

Nejlepší odpověď
Kepler

Říká se mu tak proto, že má majestátní outfit, nic víc v tom není. Jako predátor stojí za prd, i když loví ve smečkách. Od ulovené kořisti ho zaženou i hyeny, dokonce i nasraný aliendron. Ale český lev – to je jiná! Kdo se může pochlubit třemi ocasy?

Další odpovědi
hapiky

Medojed to má v krvi. Neodmítne žádnou výzvu k souboji. Samozřejmě není vždy 100% úspěšný, ale třeba jako jediný tvor na planetě dokáže odehnat hyeny od kořisti. Nelekne se ani jedovatých hadů. I po několika-násobném ušktnutí si po hostině na chvíli zdřímne a je zase fit. To už je něco!