BEAES

Proč se říká, že je blbej, jako tágo?

Proč zrovna tágo?

Nejlepší odpověď
panenka

Našla jsem tohle
Marně jsem přemýšlel, kde se toto přirovnání vzalo. Až jednou jsem se dostal ke kulečníku a hodiny pozoroval hráče. Za celou tu dobu žádný z hráčů nepřiznal, že za zkažený šťouch může on. Vždycky to bylo tágo. Kdyby tomu bylo jinak, pak by vnitřní smysl uvedeného přirovnání mířil poněkud jinam.

Zdroj: http://www.e-kniha.com/proc-tak-casto-slysim-je-blbej-jak-tago.html

Další odpovědi
anonym

třeba proto že tágo je duté

Miroslavst

Protože tágo umí jen šťouchat a tak je blbý.