Lukas27

Proč se říká, že by se ve vztahu neměl člověk nutit ke změně?

Odpovědi
Smack

Změna je nutná = přizpůsobit se.

aliendrone

Ono se toho nakecá. Ve vztahu je DŮLEŽITÉ najít vzájemný kompromis. Vztahy postavené na „jeden rozkazuje, druhý poslušně plní“ OBVYKLE dlouho nefungují.
Záleží na tom o JAKOU změnu jde. :)

Jacob16

Člověk by se neměl měnit , pokud je žena a muž ve vztahu , tak se musí milovat takový jaký jsou …

paul1

A proč by se měl nutit ke změně? Pokud ve vztahu něco neklape, změna přijde sama, pokud se partneři nedohodnou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.