duphan

Proč se nesmí jíst/trávit v leže?

Nejlepší odpověď
briketka10

kdo Ti řekl, že se to nesmí
já tak jím/trávím každý den
zatím se mi nic nestalo jsem
zdravá jen jsem přibrala, ale
nevadí mi to ba naopak 😁

Další odpovědi
Hamon

V leže na boku není problém. Jedli tak staří Římané a já tak rád jím také.
Pokud je člověk svéprávný, neměl by s tím snad mít žádný problém ani v leže na zádech.

marci1

Protože by se mohl člověk zadusit.
http://www.moje-rodina.cz/rohlik-se-da-jist-i-v-leze

Kelt

Nevím, proč by se nemohlo, v leže se díváme na televizi a někdy u toho usneme. Možná, že bychom se mohli udusit buď jídlem, nebo zvratky a v lehu člověk snadněji usíná než ve stoji.

Krakis

Co je to za blbost ?

anonym

Protože usneš a všechno vykydáš do pelechu, jiný důvod neznám.

Luciet

Nedoporučuje se po jídle ležet, pokud trpíte pálením žáhy.