Proč se neprodává i klobása v rohlíku?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

TAK TO SE TEDA PRODÁVÁ)))

A je to jedno z mých nejoblíbenějších jídel. Paprikové klobása, menší, se do rohlíku vejde úplně krásně a je to stokrát lepší, než párek v rohlíku, kdy člověk ji skoro jenom rohlík. Častější jsou ale takové větší rohlíky, bagetky, které mají třeba ve stáncích na Václaváku. Můžeš si to nechat dát dovnitř nebo ji nechat rozříznout.

Luxusní paprikové klobásy v rohlíku měli ještě před pár měsíci na Andělu u vylezu z metra. Byly tam 3 stánky a v každém měli jiné. Za 35 Kč výborná paprikova klobása. Teď je tam akorát ta dementní indiánská kapela nebo vágus co mlátí do kýblů.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a kde si na to přišel? normálně se prodává …

marci1

Je moc hrubá a hlavně tučná. Představ si, jak bychom tu klobásu kousali a tuk by nám stříkal do obličeje a na oblečení. 🙂

Altair-AC

Do rohliku se nevejde či vejde jen tak tak a hrozí protrhnutí rohlíku