Kepler

Proč se nedělají limonády s kakaovou nebo kávovou příchutí?

Nebo dělají? Nemusely by být moc sladké a mohl by to být dobrý kopanec. V superior verzi s troškou koky, jen pro dospělé.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Už jsi pil Mazagrande? Ne?, tak ji vyzkoušej.

Další odpovědi
dust8

Snad něco bude. Mohlo by se to jmenovat Čokofoláda?

anonym

Keplere, začni vyrábět a nechej patentovat. Ale musí tam být poznámka: Jen pro otrlé.

Poznámka: Již jsi zaspal.

Malvína

A co takové sirupy k vytvoření limonády? Třeba “Expreso tea” (záměrně nepíši espresso), Monin Caffé sirup, který můžeš přidat kam chceš nebo jen naředit vodou.

aliendrone

No, limošky se asi nedělají, ale energeťáky tutově. Jenže ty já nesmím, tudíž nekupuji a z hlavy nevím název. Máš roupy? Zkus novou Mattonku Daiquiri – přísahám, že od dob Broňi (a Amáry) jsem tak výrazně divnou chuť nepil.

Malvína – Expreso Tea je moc gut volba. Na grog tímhle slazený, popřípadě na čaj (když zachvátí aliendrona nějaká STRAŠLIVÁ chorota, jako třeba RÝMA – BRRR!) nedám dopustit. Škoda, že je tak málo vidět na regálech. NJN, když se udělá něco dobrého, OKAMŽITĚ to musí zmizet z prodeje. :(
A když se udělá jako „ledová šťáva“, to jeden s přehledem kašle na životosprávu a lemtá a lemtá… Navíc – i ta nostalgie při pití není k zahození, my forever young ho pamatujeme ještě v „láhvi od Jaru“. ;) :D :D

Kepler

alien, Malvína: tu mattonku jsem jednou koupil a všechno vylil do WC, hrůza! Jednou už jsem tady o tom psal Ale ten Exoresso tea by mohl být dobrý. Úplně jsem zapomněl, že to ještě existuje.

Malvína

Já tu Mattonku budu muset asi zkusit! Popisujete to tak nehezky, až mám nutkání to vyzkoušet 🙂

aliendrone

Malvína>>> Holky ji obvykle okamžitě MILUJÍ, chlapi prozměnu nikoliv. ;) :D

jsemjá

Dělají, pokud znáš mazagrande.