Avatar uživatele
Kepler

Proč se nedělají limonády s kakaovou nebo kávovou příchutí?

Nebo dělají? Nemusely by být moc sladké a mohl by to být dobrý kopanec. V superior verzi s troškou koky, jen pro dospělé.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dust8, aliendrone, anonym, jsemjá před 1392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Už jsi pil Mazagrande? Ne?, tak ji vyzkoušej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dust8

Snad něco bude. Mohlo by se to jmenovat Čokofoláda?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Keplere, začni vyrábět a nechej patentovat. Ale musí tam být poznámka: Jen pro otrlé.

Poznámka: Již jsi zaspal.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

A co takové sirupy k vytvoření limonády? Třeba “Expreso tea” (záměrně nepíši espresso), Monin Caffé sirup, který můžeš přidat kam chceš nebo jen naředit vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No, limošky se asi nedělají, ale energeťáky tutově. Jenže ty já nesmím, tudíž nekupuji a z hlavy nevím název. Máš roupy? Zkus novou Mattonku Daiquiri – přísahám, že od dob Broňi (a Amáry) jsem tak výrazně divnou chuť nepil.

Malvína – Expreso Tea je moc gut volba. Na grog tímhle slazený, popřípadě na čaj (když zachvátí aliendrona nějaká STRAŠLIVÁ chorota, jako třeba RÝMA – BRRR!) nedám dopustit. Škoda, že je tak málo vidět na regálech. NJN, když se udělá něco dobrého, OKAMŽITĚ to musí zmizet z prodeje. :(
A když se udělá jako „ledová šťáva“, to jeden s přehledem kašle na životosprávu a lemtá a lemtá… Navíc – i ta nostalgie při pití není k zahození, my forever young ho pamatujeme ještě v „láhvi od Jaru“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien, Malvína: tu mattonku jsem jednou koupil a všechno vylil do WC, hrůza! Jednou už jsem tady o tom psal Ale ten Exoresso tea by mohl být dobrý. Úplně jsem zapomněl, že to ještě existuje.

před 1391 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Já tu Mattonku budu muset asi zkusit! Popisujete to tak nehezky, až mám nutkání to vyzkoušet 🙂

před 1391 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Malvína>>> Holky ji obvykle okamžitě MILUJÍ, chlapi prozměnu nikoliv. ;) :D

před 1390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jsemjá

Dělají, pokud znáš mazagrande.

před 1392 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek