jacktripet

Proč se mi pokazil tvarohový řez?

Dělal jsem ho podle tohoto návodu https://www.y­outube.com/wat­ch?v=feoDXQLe­A0g
s tím, že jsem nepřidal žádný cukr a dal sem tam málo másla, a vzniklo mi z toho uprostřed upečeny tvaroh a kolem samá práškovitá mouka, kterou jsem od toho odendal, protože to bylo syrový a bolel z toho žaludek (překvapivě)
Učím se různe recepty at si umím udělat jídlo, a takhle to pokazím :D Pokud chapu dobře tak jsem tam měl dat tunu másla protože to funguje jako pojivo? Mám to znova přepíct s „tunou“ másla?

Nejlepší odpověď
marci1

Nejsem odborník, ale není to tím, že jsi tam nedal cukr? Cukr je pojivo. 1/2 kostky másla na celý plech se mi zdá málo. 🙂

Další odpovědi
da ny

Samotná mouka (prášková hmota) ?!
Je vhodné dodržet recepturu, nešidit , nevynechávat hlavní ingredience.:-)

Je mnoho chutných, snadných koláčů, dezertů s tvarohem (z kostek i vaničkový), než jste si vybral.

Pokud chcete koláč bez cukru nebo s náhradními sladidly, vyhledejte vyzkoušený, doporučený recept.