Proč se mi moje odpověď na položenou otázku objeví

při kliknutí na „Můj profil, moje odpovědi“, ale pod tou položenou otázkou už moje odpověď není?

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud není přímo v té otázce, tak ti tu odpověď někdo smazal. Pokud ve svém profilu nevidíš ani tu otázku do které jsi odpovídal, tak zřejmě někdo smazal celou otázku.

Další odpovědi
www

Takže se ti neobjeví.
Buď jsi ji ve skutečnosti neodeslal, nebo je smazána. To smazání ti přijde časem mailem.

anonym

pro bolak i www
Děkuji za odpověď, ale otázka není smazána a ani jsem nezapomněl odeslat odpověď.Email mi taky žádný nepřišel o smazání.Takže asi odpověď byla někým smazána, ale mě jen není jasno, proč se to nesmaže i na mém profilu ODPOVĚDI.