NemámJméno

Proč se mi smazala otázka?

Ptal jsem se jak se přelozí jedna anglická věta a oni mi tu otázku smazaly. Proč?

Nejlepší odpověď
quentos

Oni mi tu otázku smazali (s měkkým, nebyly to pouze ženy).
V prvé řadě registrací stvrzujete, že jste si přečetl Kodex uživatele. http://www.od­povedi.cz/kodex

Dále viz shrnutí v pravém dolním rohu:

"Drazí uživatelé, otázky, které nebudou mít název otázky dle pravidel a kodexu budou mazány nehledě na obsah (např.: Změna školy, Prosím pomoc atd…), proto prosím, kdo jen potvrdil registraci bez přečtení ať nyní si to pročte, aby se pak nedivil proč mizí otázky, které položil.

Zásady pro vkládání otázek:
Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
Otázky formulujte jasně a výstižně.
Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
Do popisu vložte doplňující informace a kontext, aby ostatní uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
Zvolte správnou kategorii.
Předem děkuji za pochopení."

Otázka zřejmě nebyla formulována jako tázací věta zakončená otazníkem.

Další odpovědi
Emefej

Ona se ti nesmazala, někdo jí smazal. Pokud neporušovala kodex, tak to může být nějaká osobní záležitost. Asi tě mazal nemá rád.

jirkajirka

Pokud neporušovala kodex.: Už se mi z této věty dělají pupínky.Vy vševědoucí s pravomoci BOHA.

postcd

asi to nebylo napsáno tiptop podle pravidel http://www.od­povedi.cz/kodex
mělo by to mít vždy podobu otázky