jirka F

Proč se EU zabývá LOH 2024 v Paříži když to není její věc, ale věc NOV?

Národního olympijského výboru kdo tam bude sportovat a kdo ne. Nedávno jsem to zaslechl v televizi ohledně účasti Rusů na LOH 2024.

Nejlepší odpověď
zjentek

Takto představení EU smýšlí. Takže si můžeš udělat docela jasný obrázek, jak asi smýšlí o tobě. Až tak jednoduché to je 🤷‍♂️💁‍♂️💉

Další odpovědi
Ametyst

Strkají nos do všeho za tvoje peníze. Socialismus jako z růže květ.

Pepa25

Nejde EU: 35 zemí pod vedením Velké Británie vyzvalo MOV, aby Rusku zakázali účastnit je LOH. Vyzývat může kdokoliv kohokoliv …
https://www.id­nes.cz/oh/pariz-2024/summit-35-zemi-velka-britanie-olympijske-hry-pariz.A230210_130­233_olympiada-paris-2024_mt2