England1522

Proč romové nedodržují indickou modu a kulturu když pochází z Indie?

Já jsem dočetl že původem pochází z Indie kde byli vyhnáni ale proč dnes ještě nedodržují indickou modu a kulturu když jejich původ je z Indie. Romové se dnes nechovají spíše jako potomci indů ale jako potomci indických zvířátek.
Doplňuji:
Máte pravdu že český národ pochází z Ruska ale český národ je z větší části i německý a slované nepocházejí z Ruska protože kdysi Rusko ještě nebylo a ruské zvyky se začaly vytvářet o mnoho let později a my češi jsme se začaly vytvářet vlastní zvyky jako jiné slovanské státy :)

Nejlepší odpověď
setapouch

Ja tomu nerozumim. Jedni si stezuji, ze se neintegrovali, jini zase ze nezustali svi… Tak se ku*va domluvte, jinak nam ten rasismus nepokvete.

Další odpovědi
led

England 1522… Anglicko roku Páně 1522…
A prečo vy nenosíte anglickú módu z roku 1522
http://www.magistra-historia.sk/wp-content/upload­s/2014/03/tudor-henry-anne.jpg
Henrych VIII a Anna Boleynová
Doplňuji:
Máte pravdu slovania nepochádzajú z Ruska, ale z územia dnešného Západného Ruska a Ukrajiny…
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/S%C3%BA­bor:Slavic_dis­tribution_ori­gin.png
Podľa vikipédie:
"Otázkou pôvodu Slovanov sa zaoberajú dve hlavné teórie:

  1. Migračná teória (teória pravlasti) hovorí, že Slovania prišli na svoje dnešné územia z nejakej pravlasti. Podľa archeologických nálezov sa nachádzala severne od Karpát medzi Odrou, Vislou a stredným Dneprom a Slovania sa z nej rozšírili v 5. storočí.

  1. Autochtónna teória hovorí, že etnogenéza Slovanov prebehla na iných územiach východnej Európy, kde Slovania sídlia aj dnes. "

da ny

Odpověď na otázku neznám :)
Češi nejsou Slované! Jazyk máme slovanský… není proč dodržovat ruské zvyky a chodit zmalované jako Mařenky…
Podle odborníků v Antropologii jsme ze:
30% Keltové
30% Germáni
30% Slované
5% Židé
5% Římané
prostě jsme „pěkná sebranka“ 😁

Drap

Ze stejného důvodu jako my když nedodržujeme ruské zvyky. Slované pocházejí z oblasti Ruska

beruskaa

Souhasím. Jsme původem z Ruska a nechodíme zmalované jako Mařenky.