Avatar uživatele
honzinek76

Proč řidiči BMW nepoužívají blinkr?

Kdykoliv vidím nějakého řidiče BMW, tak skoro nikdy nepoužívá blinkr, je to něčím způsobeno, nebo se mi to pouze zdá a je to náhoda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? luckykubrt před 2765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já mám jednu čerstvou zkušenost, která by to mohla vysvětlovat. Vezl jsem se několikrát v drahém BMW 7** a všiml jsem si, že řidič nedává blinkr. Tak jsem se jej na to zeptal a dozvěděl se, že jednak je tam velmi citlivý mechanismus, který při sebemenším protipohybu volantu blikač vypne a jednak zvuková signalizace blikání je tak tichá, že si řidič vypnutí nevšimne.

Kromě toho řidič takového vozu má spoustu práce se sledováním videa, navigace, senzorů ze všech stran, telefonováním, přepínáním režimů automatické převodovky a já nevím co ještě, že na obvyklé úkony jako blinkry nebo pohled do zrcátka nemá čas.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?honzinek76 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

U BMW jsem si toho nikdy nevšiml, já to nejčastěji vidím u řidičů stříbrných Oktávek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honza 596

Neni to nahoda.Tyto poruchove kraskny pro nacky maji blinkry za priplatek a nebo nula,ktera to ridi nema iq na to,aby pochopila,ze na silnici neni sama a musi davat najevo ostatnim to, kam se chysta odbocovat.Tim se predejde nehode.Blinkry pouzivame pouze my,jako ridici poradnych aut s dlouhou vydrzi coz jsou treba Mercedesy,Hon­dy,Toyoty atd.Poradny ridic bavo neridi prave kvuli tomu,ze malo vydrzi,ma spatnou povest,cena neodpovida kvalite a ma ho kazdy coz se treba o Mercedesu rici zdaleka neda.

před 2099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek