jirka F

Proč reklamu na TV stanici Nova musejí dávat tak blbě?

Promiňte, ale naštvalo mně to sleduji na lovu hvězdný speciál a tam čte otázku a najednou fík a reklama. To je nějak automaticky nebo kdo to řídí?

Nejlepší odpověď
Drap

Řídí to režie. Stěžovat si můžeš přímo na TV NOVA. Zde je to bezpředmětné

Další odpovědi
marci1

Nova tam „vrazí“ nečekaně reklamu, když začne reklama na jiném konkurenčním kanálu (většinou). 🙂

Dvorní šašek

Zákon schválnosti. Obvykle reklama přijde v nejvíce vypjatou dobu. Pamatuji si, když v době pořadu Chcete být milionářem?, který uváděl Vladimír Čech, přišla reklama těsně před zodpovězením otázky / vyřknutím správné odpovědi.

ten který je

Reklama právě splnila svůj účel – upoutala pozornost.

orwell

Jirko F, nerozčiluj se a ber to jako pomoc a snahu od Novy (i dalších programů) dokopat tě k nějaké užitečnější činnosti, než je zabíjení času čuměním do bedny. Je přece tolik zajímavých věcí kolem, kterým se můžeš věnovat a být prospěšný sobě i ostatním.