marci1

Proč plave amur břichem nahoru, údajně tak plave, dnes jsem ho viděla venku v kádích a amur tak prý plave ? Děkuji.:-)

Doplňuji:
Také se mi to nezdálo,zdálo se mi to divné, amur sice dýchal, ale … Kapři byli v poho, ale amuři tak plavali. Nejsem odborník na ryby, ale pokud kapr takto plave je asi k.o. 🙂

Nejlepší odpověď
fenomen

Ryby které plavou břichem nahoru jsou „polomrtvé“.

Další odpovědi
iceT

On tak ale normálně neplave,v kádích tak plave proto,že jich v té kádi je hodně a nemá dost kyslíku ve vodě.

zjentek

voni takhle plavou i kapři ..ale jenom o vánocích a v kádi

anonym

Amur to má spočítané,už je asi po něm.Normálně takhle neplave,je to ryba co je skoro vegetarián.

Lamalam

Normálně tak rozhodně neplave, už dodělává, od takového prodejce raději dál.